
Смартфон POCO F7 12/512GB White, NFC, 50+8/20Мп, Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4, 6.83", AMOLED, 6500 mAh
25 501 ₴
20 500,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23512125
- +380 (95) 538-87-64
Огляд POCO F7 12/512GB White
Оціни лідерські якості POCO F7. Насолоджуйся супер-чітким та неймовірно плавним зображенням на 1.5K AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц та піковою яскравістю 3200 нит. Передова мобільна платформа Snapdragon 8 Gen 4 демонструє стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю до 50 Мп дарує чудові можливості для створення якісного фото та відеоконтенту. З потужною зарядкою 90 Вт HyperCharge батарея заряджається до 80% лише за 30 хвилин, забезпечуючи тобі енергію на цілий день. І не хвилюйся за бризки чи негоду — пило- і вологозахист IP68 надійно оберігає твій смартфон від неприємностей.

Потужність та стабільність від Snapdragon
4-нм процесор Snapdragon 8 Gen 4 з частотою до 3.21 ГГц забезпечує неперевершену потужність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. WildBoost Optimization 4.0 підвищує продуктивність POCO в іграх і не тільки: ти отримаєш покращення графіки, плавну взаємодію, відмінну тактильну віддачу та іммерсивний звук. Ця оптимізація контролює енергоефективність та знижує нагрівання за будь-яких навантажень.

Робота без перегріву
Забудь про перегрівання – насолоджуйся максимальною потужністю. Передова система охолодження LiquidCool 4.0 включає інноваційну 3D-двоканальну систему охолодження IceLoop площею 6000 мм з запатентованою тепловою трубкою Loop Heat Pipe. Це дозволяє підтримувати продуктивність смартфона на стабільному рівні та ефективно контролювати температуру навіть при тривалих пікових навантаженнях, швидко відводячи зайве тепло від основних компонентів.


Чудові фотографії
Система камер з основним модулем Sony IMX882 50 Мп знімає чудові фотографії за будь-яких умов зйомки. Ультраширококутна камера 8 Мп захоплює у кадр більше видів та вражень. LivePhoto зберігає рух та звук, максимально точно передаючи атмосферу події. Фокусні відстані 26 мм, 35 мм та 52 мм забезпечують більшу гнучкість при створенні портретів.
Створюй фотошедеври одним натисканням
Оновлена функція AI Beautify підвищує якість зображення, інтелектуально оптимізуючи тон, колір, чіткість, контрастність та яскравість для більш яскравих та збалансованих фотографій. За допомогою передових інструментів, таких як AI Erase, AI Image Expansion та AI Sky, POCO F7 розширює твої творчі можливості та забезпечує інтуїтивний процес створення фото.

Чітке та яскраве зображення на AMOLED дисплеї
Насолоджуйся приголомшливою чіткістю, глибиною та плавністю зображення на 6.83-дюймовому 1.5К AMOLED дисплеї з частотою 120 Гц. Ультратонкі рамки забезпечують співвідношення екрану до корпусу 94,23% для кращого огляду. Підтримка розширеного колірного діапазону DCI-P3 та відображення понад 68 мільйонів кольорів та відтінків роблять зображення максимально яскравим та реалістичним. Завдяки збільшеній контрастності та пікової яскравості до 3200 ниток тобі гарантовано чітке зображення навіть за яскравого денного освітлення.

Дисплей, створений для комфорту
Дисплей POCO F7 спеціально оптимізований для максимального комфорту твоїх очей за тривалого використання. Він має апаратну сертифікацію TÜV Rheinland Low Blue Light, сертифікацію TÜV Rheinland Flicker Free та TÜV Rheinland Circadian Friendly, що підтверджує його безпеку для зору. Завдяки підтримці ШІМ-регулювання з частотою 3840 Гц та функції затемнення DC значно знижується зоровий дискомфорт - тепер ти можеш насолоджуватися переглядом контенту годинами, і твої очі не втомляться.

Більше роботи – менше підзарядки
Потужна батарея ємністю 6500 мА.год. забезпечує цілий день безперервної роботи. Швидка зарядка HyperCharge потужністю 90 Вт всього за півгодини зарядить батарею смартфона до 80%, позбавляючи тебе довгих очікувань. Функція зворотного заряджання з потужністю до 22.5 Вт допоможе швидко поділитися зарядом з іншими сумісними девайсами.

Особливості
Зв'язок |
|
| Количество SIM-карт | 2 SIM-картки |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM-картка |
| Тип слоту | ТАК + ТАК |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6,83 дюйма |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 447 пікселів на дюйм |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s 4-го покоління |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.21 ГГц |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 50 МП + 8 МП |
| Діафрагма | f/1.5 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматичний |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | Є |
| Технологія GPS | GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Блютуз | 6.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Інфрачервоний порт | Ні |
| FM-тюнер | Ні |
| Функція рації | Ні |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та підключення | USB типу C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Скло |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист житла |
Водозахист Захист від вологи Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитка пальців під екраном |
| Можливості AI | AI - редагування зображень |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Місткість акумулятора | 6500 мАг |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 163,1 x 77,9 x 8,2 мм |
| Вага, г | 215.7 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | MMS, E-mail, EMS, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.83 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 447 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Компас, Гіроскоп, Ліхтарик, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер особи, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3210 МГц |
- Ціна: 20 500,80 ₴











