
Смартфон Motorola Edge 50 Fusion 8/128GB Blue, 5G, NFC, 50+13+10/32Мп, Dimensity 7300, POLED 6.4", 5000 мАч
10 405 ₴
- Немає в наявності
- Код: MT50N381
- +380 (95) 538-87-64
Motorola Edge 50 Fusion 8/128GB
Forest Blue
Елегантна досконалість дизайну
Смартфон Moto Edge 50 Fusion зручно лежить у долоні завдяки ергономічному форм-фактору та використанню високоякісних матеріалів. Девайс має округлені краї та плавні контури, щоб утримування в руках було максимально комфортним. Блок камер із чіткими геометричними лініями розташований збоку та не заважає використанню девайса. Надтонкий профіль пристрою надає йому витонченої елегантності, що гармонійно доповнює будь-який образ користувача.

Екран кінематографічного рівня
Безмежний 6.7-дюймовий P-OLED-дисплей із частотою оновлення 144 Гц забезпечує максимальний візуальний комфорт. Насолоджуйтесь виразними та яскравими відтінками, які відповідають кінематографічним стандартам. Перемикайтеся між застосунками, грайте та дивіться динамічні ролики з максимальною плавністю без розривів і спотворень. Неймовірна картинка доповнена якісним звучанням із технологією Dolby Atmos.

Вирушайте на пошуки пригод
Корпус ґаджета надійно захищений за стандартом IP68 і має абсолютну герметичність: виключено потрапляння всередину дрібних частинок пилу, а також крапель вологи, наприклад, під час сильного дощу. Безмежне полотно дисплея ефективно захищене від появи подряпин і потертостей за допомогою Corning Gorilla Glass 5.

Ультрашвидке заряджання
Дивіться потокові відео, грайте та залишайтеся на зв'язку з близькими завдяки ємному акумулятору смартфона Moto Edge 50 Fusion. За компактним корпусом ховається великий об'єм заряду 5 000 мА·год. Надшвидке заряджання потужністю 68 Вт забезпечує заповнення рівня ємності всього за 15 хвилин. Знімайте довколишній світ годинами безперервно, не думаючи про зарядженість батареї.

Дайте волю своїй креативності
Творіть без жодних обмежень і надихайтеся завдяки простому використанню захопливих функцій камери. Фотомодуль відкриває нові можливості нічного знімання з потужним сенсором із роздільною здатністю 50 Мп. Знімайте фотографії за недостатнього освітлення з низьким рівнем шуму. Отримайте неймовірні результати знімання завдяки 32-кратному збільшенню без втрати деталей об'єктів.

Будь-який тип знімання в один клік
Розширте свої горизонти за допомогою ширококутної камери, знімаючи важливі моменти та поміщаючи в кадр більше, ніж може охопити стандартний сенсор завдяки ширококутному об'єктиву з кутом 120°. Дрібні деталі перестануть бути непомітними: розгляньте все найважливіше, використовуючи об'єктив Macro Vision, що збільшує зображення вчетверо. Миттєво робіть яскраві селфі за допомогою технології Quad Pixel і фронтальної камери на 32 Мп. Записуйте динамічні відеоролики у високій якості 4К UHD.

Створено підкорювати
Отримуйте ще більше вражень від смартфона зі швидким і надійним 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 з тактовою частотою 2.4 ГГц. Оброблення десятків процесів відбувається за лічені секунди завдяки збільшеному об'єму ОЗП. Користувач може зберігати гігабайти архівів, завжди тримаючи під рукою необхідну інформацію.
![]()
Багаторівнева безпека
Розблокуйте смартфон Moto Edge 50 Fusion за допомогою відбитка пальця: досить просто торкнутися дисплея над оптичним датчиком. Користувачеві доступне керування безпекою мережі та роздільними здатностями для програм завдяки створенню секретної папки для конфіденційних даних за допомогою Moto Secure.
![]()
Характеристики:
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Motorola |
| Серія | Motorola Edge 50 Fusion |
| Екран | |
| Тип екрана | P-OLED |
| Діагональ екрана | 6.7'' |
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Adreno 710 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 128ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість слотів SIM-карток | 1 |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка e-Sim | Є |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·ч |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 68 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Дротова |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 13 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний |
| Оптичний зум | Немає |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p FullHD (60fps), 4K UHD (30fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір | Темно-синій |
| Розміри | 161.9 x 73.1 x 7.9 мм |
| Вага | 174.9 г |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | Калькулятор, Стереодинаміки, Будильник, Ліхтарик, Календар |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2670x1220 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | P-OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 144 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 710 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Автофокус, Підтримка знімання 4К, Ширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB, Type-C |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Компас, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 10 405 ₴







