
Смартфон Moto Edge 60 pro 8/256GB Shadow, NFC, 5G, 50+50+10/50Мп, MediaTek Dimensity 8350, 6.7" P-OLED, 6000мА*ч
22 121 ₴
18 120,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6011926
- +380 (95) 538-87-64
Смартфон Moto Edge 60 pro 8/256GB Shadow (PB7X0088RS)


ЗНАЙДИ СВІЙ EDGE

Вигини
з усіх боків
6.7” дисплей

Полегшуйте повсякденне життя з moto ai

№1
у світовому рейтингу акумуляторів

Наш найчіткіший та найяскравіший дисплей

камери професійного рівня з сенсором Sony LYTIA

Одна команда -
повна синхронізація
Бажаєш вивести фото або відео на великий екран? Просто попроси свій телефон миттєво відобразити їх на телевізорі – не обтяжуй себе зайвими меню й налаштуваннями та відчуй перевагимоментального з’єднання зі Smart Connect.

Швидкі підказки -
точно та вчасно
Функція «Наступний крок» підкаже, яку музику увімкнути або що зробити далі - у найпотрібнішу мить.

Професійні фото
без зайвих
зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео: робить кольори насиченішими, а зображення - різкішими та чіткішими, щоб кожен момент вашого життя виглядав ефектно.

Запам’ятовуйте
кожну мить
Знімайте з приголомшливою деталізацією - від пейзажів до текстур - завдяки сенсору LYTIA на 50 МП, технології Ultra HDR і 50-кратному зуму.

Висока чіткість -
максимум задоволення
Сяйте в кожному кадрі завдяки фронтальній камері на 50 МП з технологією Quad Pixel, яка забезпечує вражаючі селфі навіть за слабкого освітлення.


М’яка
розкіш

Натхненний
нейлоном

Вишукані вигини
Абсолютна досконалість плавних ліній, тонких граней та кольорів, підібраних Pantone, створює відчуття вишуканості в кожній деталі.

№ 1 у світовому рейтингу акумуляторів
Потужна батарея на 6000 мА·год отримала відзнаку DXOMARK 2025 Gold Label за найкращу продуктивність, піднявшись на вершину рейтингу, адже з нею ти можеш фотографувати, спілкуватися, дивитися й проводити відеотрансляції без обмежень.

максимальний захист від води та пилу

вдвічі міцніший
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 444 ppi |
| Тип екрану | P-OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.35 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Тип внутрішньої пам'яті | UFS4.0 |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Galileo |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | IP69 |
| Захист корпусу |
Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Колір | Зелений |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.69 x 73.06 x 8.24 мм |
| Вага, г | 186 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації бренду | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Еко-шкіра, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 444 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB, Type-C |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, EMS, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Компас, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер особи, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 Apex |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3350 МГц |
- Ціна: 18 120,80 ₴











