ELECTROLUX EOF5C50BZ
У духовій шафі 600 SurroundCook® Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека.

Рівномірне готування з функцією Multilevel
Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на двох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.

Каталітичне очищення — духова шафа очищується самостійно
З нашою технологією каталітичного очищення ви можете попрощатися з брудом та залишками жиру у духовій шафі. Ця технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250°C. Тепер очистити духову шафу стало надзвичайно легко.

Точні налаштування зі світлодіодним дисплеєм з таймером
Зі світлодіодним дисплеєм SET легко слідкувати за процесом приготування страв. Дозволяє встановити точний час готування та слідкувати за процесом приготування страв. Це забезпечує контроль над духовою шафою без зайвих зусиль. А ви можете зосередитись на розкритті своїх кулінарних талантів.

Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.
Характеристики
Оснащення духовки
Енергоефективність
Габарити і комплектація
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 29.4 кг |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 593 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 18 120 ₴












