
Варильна поверхня Bosch PIF651HC1E, 7400 Вт
37 580 ₴
30 579,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6126213
- +380 (95) 538-87-64
Bosch PIF651HC1E



Індукційна технологія: швидкість та енергоефективність
Індукційні варильні поверхні генерують тепло лише там, де це необхідно, — у дні посудини. Це означає більшу безпеку і зручність. Завдяки нижчій температурі як великі, так і малі ручки не перегріваються. Ба більше, на індукційній поверхні два літри води закипають майже вдвічі швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні, а це значно заощаджує електроенергію.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.
Сенсорна панель керування DirectSelect і 17 ступенів потужності
Керування DirectSelect — простий та швидкий вибір потрібної зони чи функції, а також регулювання потужності легким дотиком до сенсорної панелі. 17 ступенів потужності забезпечують точний контроль нагрівання зон відповідно до потреби.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.


Функція швидкого старту: щоб ви не робили зайвих рухів
Функція QuickStart визначає, де ви поставили посудину, і щойно ви увімкнете варильну поверхню, відповідна зона буде автоматично активована на панелі керування. Просто виберіть потрібний ступінь потужності й миттєво розпочніть готування.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.
Функція перезапуску: зберігає налаштовані параметри
Якщо ви випадково вимкнете варильну поверхню, або якщо щось википить і заллє її, вона автоматично вимкнеться і на короткий час збереже вибраний перед цим ступінь потужності, щоб ви могли швидше відновити готування.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.


Функція збільшення потужності: прискорення готування
Функція PowerBoost, доступна для кожної зони, збільшує потужність нагрівання для прискорення кулінарного процесу. З нею великий об’єм води можна довести до кипіння на 35 % швидше, ніж на найвищому рівні потужності.
Таймер з автоматичним вимкненням
Встановіть бажаний ступінь потужності для вибраної зони та вкажіть тривалість готування. Щойно встановлений час мине, ця зона автоматично вимкнеться.


Функція паузи: коли потрібна перерва
За допомогою цієї функції можна призупиняти та продовжувати активне готування до 10 хвилин, не змінюючи при цьому налаштування. Нагрівання призупиняється, всі кнопки на панелі керування блокуються. Цю функцію можна увімкнути, наприклад, для очищення поверхні.
Сенсор смаження PerfectFry: щоб нічого не пригоряло
Ця функція забезпечує постійний температурний контроль і допомагає розтоплювати продукти, смажити, готувати соуси і соте. Щоб під час готування не відволікатися на постійну зміну ступеня потужності, виберіть необхідну температуру один раз на початку готування. Доступні кілька ступенів у діапазоні від 70 до 220 °C. Ця температура буде вимірюватися датчиками під склокерамікою та підтримуватися протягом усього процесу готування.


Блокування від доступу дітей
Захист від ненавмисного увімкнення приладу. Особливо корисна функція для сімей з дітьми, а також власників домашніх тварин, зокрема котів.
* Зображення має ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титул
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
||
| Особливості |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5,1 х 56 х 49-50 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 75 х 60 см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 11.3 кг |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 51 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
- Ціна: 30 579,80 ₴










