
Вбудована поверхня газова ELECTROLUX EGS6436SX, 8800Вт
10 070 ₴
8 069,80 ₴
- В наявності
- Код: 75642314
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX EGS6436SX
Швидкісна конфорка цієї газової варильної поверхні від Electrolux розроблена для швидкого досягнення дна каструль і сковорідок, забезпечуючи швидше та потужніше нагрівання, при цьому заощаджуючи до 20% на енергії.

Потужне нагрівання для повнішого смаку
Пальник «мульти-корона» нашої конфорки вок 4k розроблений для забезпечення більш потужного полум'я, надаючи додаткової потужності для готування справжніх страв азіатської кухні.
Чавун для стійких тримачів
Подаруйте своїй кухні професійний вигляд з чавунними тримачами, які пропонують стабільну, надійну підтримку кількох важких каструль, коли ви готуєте в великих кількостях.
Елегантне та стильне готування
Наша стильна варильна поверхня пасує будь-якій кухні. Її сучасні лінії доповнюють стиль вашого дому, аби ви змогли додати ще один вишуканий акцент не роблячи ремонту. І, звичайно, ця варильна поверхня виводить щоденне готування на наступний рівень.
Точне регулювання полум'я
Повністю контролюйте варильну поверхню завдяки чутливим газовим кранам. Вони допомагають легко регулювати рівень полум'я, аби ви могли завжди готувати з потрібним рівнем нагрівання.

Безпека на першому місці
Наша функція Gas Safety забезпечить безпеку на кухні. Вона автоматично вимикає газ у випадку згасання полум'я на варильній поверхні.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
||
| Посилена конфорка |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 см | ||
| Напруга |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.8 кг |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 8800 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 8 069,80 ₴








