ELECTROLUX KGS64362RK
Просто насолоджуйтеся приготуванням їжі, використовуючи газову плиту серії 600 з функцією StepPower. Ви можете регулювати інтенсивність полум'я від 1 до 9. Тепер приготувати улюблену страву ще легше, адже немає потреби нахилятися для перевірки рівня полум'я.
Надійне готування за допомогою StepPower
Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.

Газова конфорка (Speed Burner) для швидкого приготування
Газові конфорки (Speed Burners) — це швидкий та ефективний спосіб приготування їжі. На відміну від звичайної газової плити газові конфорки (Speed Burners) заощаджують до 20% енергії. Також вони спрямовують полум’я на нагрівання дна каструль і сковорідок, дозволяючи вам готувати їжу ще швидше.
Потужна конфорка для насиченішого смаку
Готуйте страви зі ще насиченішим смаком завдяки потужній конфорці Powerful Burner. Вона забезпечує швидке нагрівання при високій температурі, що ідеально підходить для обсмажування свіжих креветок або приготування пасти зі смачним карі.
Чавунна решітка виглядає професійно
Надайте своїй варильній поверхні професійного вигляду за допомогою чавунної решітки. Ці міцні опори надійно підтримують посуд під час готування. Міцний матеріал гарантує тривалий термін служби.

Безпека без роздумів
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
||
| Посилена конфорка |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 см | ||
| Напруга |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 8900 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 12 190 ₴





