
Варильна поверхня газова ELEYUS ALMERA 60 BL EF
5 920 ₴
4 919,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25152121
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS ALMERA 60 BL EF
Газова варильна поверхня ELEYUS ALMERA 60 BL EF – це надійність, довговічність, зручність та комфорт. Пориньте у світ кулінарних шедеврів разом з варильною поверхнею ELEYUS.
Варильна поверхня виготовлена з міцної та надійної сталі, покрита високоякісною емаллю білого кольору, завдяки цьому поверхня має привабливий глянцевий блиск, стійка до зовнішніх впливів та легка у догляді. Газова поверхня обладнана 2-ма надійними емальованими решітками, їх форма дозволяє помістити на поверхні посуд різного діаметру. Решітки легкі у догляді та стійкі до прогорання.
Газові конфорки та поворотні перемикачі
ELEYUS ALMERA 60 BL ЕF обладнана чотирма конфорками: 2,5 кВт конфорка швидкої дії – 1 шт, 1,7 кВт конфорка напівшвидкої дії – 2 шт., 1,0 кВт допоміжна конфорка – 1 шт. Надійні та практичні поворотні перемикачі унеможливлюють випадкове ввімкнення, адже для увімкнення спочатку потрібно натиснути на перемикач, а потім повернути його. Розміщення перемикачів нижче рівня решіток запобігає нагріванню та контакту з гарячим посудом.
Газ-контроль
Варильні поверхні ELEYUS відповідають сучасним стандартам безпеки. Згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Зручність у користуванні
Газова варильна поверхня обладнана автоматичним електрозапалюванням в ручці, що дає можливість швидко, безпечно та без зайвих зусиль запалити полум’я конфорки, не використовуючи сірників чи запальнички.
Зручне підключення на вибір
Лише вам обирати як підключати варильну поверхню, адже газова поверхня ELEYUS може підключатись як до магістралі з природним газом, так і до балона зі зрідженим газом. Для цього варильні поверхні постачаються з додатковим комплектом жиклерів.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Размер, см |
60 |
|
Вид поверхности |
Классическая |
|
Материал поверхности |
Сталь емальована |
|
Материал решеток |
Сталь емальована |
|
Количество решеток |
2 |
|
Управление |
Поворотні перемикачі |
|
Расположение панели управления |
Фронтальне, зміщене вправо |
|
Газ-контроль |
Да |
|
Электроподжиг |
Автоматический (в ручке) |
|
Количество конфорок |
4 |
|
Турбоконфорка |
Нет |
|
Диаметр и мощность конфорок |
Ліва передня: потужність 2500 Вт, діаметр 100 мм; Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм; Ліва задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм; Права задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм |
|
Тип используемого газа |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особенности |
Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина кабелю живлення: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
510 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
580 |
|
Розмір висота (В), мм |
46 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
495 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
560 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
60 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
595 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
675 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
155 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0,062 |
|
Вес Нетто, кг |
14 |
|
Вес Брутто, кг |
16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 495 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 6900 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 4 919,80 ₴











