
Витяжка BOSCH DWK 66PJ60T
14 490 ₴
11 989,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61261221
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH DWK 66PJ60T



Енергозбережне яскраве освітлення варильної поверхні
Світлодіодні лампи мають вражаюче довгий термін служби – кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди забезпечують чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі та споживають набагато менше електроенергії, ніж звичайні галогенні лампи.
Сенсорна панель керування
Сенсорне керування робить користування витяжкою ще зручнішим, а також доповнює чистий та охайний вигляд кухні. Крім того, панель без випуклих кнопок легше мити.


Металевий фільтр від жиру та індикатор ступеня насичення
Витяжка має індикатор насичення, який інформує про необхідність очищення жиропоглинаючого фільтра. Більше не потрібно запам’ятовувати, коли наступного разу слід це робити – прилад сам про це нагадає. Фільтр придатний і для машинного миття, щоб ви могли докладати ще менших зусиль для забезпечення максимально ефективної роботи витяжки і завжди чистого повітря на кухні.
Таймер з автоматичним вимкненням
Функція таймера підтримує обрану швидкість вентилятора протягом 15 хвилин. Активуйте її після завершення готування, щоб витяжка освіжила повітря на кухні, і вона вимкнеться автоматично, а вам не доведеться повертатися на кухню, щоб зробити це вручну.

Характеристики
| Тип витяжки |
|
||
| Вид |
|
||
| Тип кріплення |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Матеріал |
|
||
| Ширина |
|
||
| Продуктивність |
|
||
| Стандарт продуктивності |
|
||
| Режим роботи |
|
||
| Тип керування |
|
||
| Кількість швидкостей |
|
||
| Рівень шуму |
|
||
| Діаметр вихідного отвору, (мм) |
|
Освітлення
| Освітлення |
|
||
| Кількість ламп освітлення |
|
Габарити і комплектація
| Габарити (ВхШхГ) | 75 х 59,6 х 39 см | ||
| Вага | 12,4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 210 Вт |
| Фільтр | жировій |
- Ціна: 11 989,80 ₴










