
Витяжка ELEYUS MAGNUS 1200 LED 52 IS
11 100 ₴
9 099,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21532151
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS MAGNUS 1200 LED 52 IS
Попрощайтеся з димом, парою і неприємними запахами
Продуктивна турбіна потужністю 1200 м³/год легко та ефективно впорається з усім зайвим у просторій кухні площею до 25 м². Периметральне втягування забирає повітря навколо всього фільтра і легко впорається з димом, парою і неприємними запахами. Повітря буде свіжим, як весняний цвіт!
Вбудована витяжка, гармонійний дизайн
Витяжка монтується безпосередньо в кухонну шафу шириною 60 см, не займаючи додаткового місця на кухні. Видимою залишається частина, виготовлена з нержавіючої сталі. Завдяки чому вона ідеально підходить до будь-якого інтер’єру, залишаючи вашу кухню вільною та організованою.
Сенсорне керування
Вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря, вмикайте підсвітку чи встановлюйте таймер. Всі функції ви можете налаштувати легким дотиком до сенсорної панелі або керувати на відстані пультом дистанційного управління.
Таймер
Вмикайте таймер на будь-якій швидкості і залиште його працювати, поки накриваєте на стіл. Витяжка буде очищувати повітря ще 5 хвилин, а потім автоматично вимкнеться. Чисте повітря без зайвих зусиль!
LED-підсвітка
М’яка та яскрава світлодіодна стрічка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E15100 та виведіть повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
Тип |
Вбудована |
|
Розмір, см |
52 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
1200 |
|
Управління |
Сенсор |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Нержавіюча сталь |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
1x4 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E15100 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Так |
|
Рівень шуму (дБ) |
48,0-68,0 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
224 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
280 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
520 |
|
Розмір висота (В), мм |
260 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
330 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
340 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.063 |
|
Вага Нетто, кг |
6 |
|
Вага Брутто, кг |
7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 4 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 224 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 9 099,80 ₴











