SAMSUNG WW90FG3M05AWLF
Гігієнічна пара
Спробуйте глибоко гігієнічне очищення одягу парою. Цикл гігієнічної пари подає пар із нижньої частини барабана, видаляючи алергени, зокрема кліщів домашнього пилу.
Функція Drum Clean
Підтримуйте внутрішню частину пральної машини гігієнічно чистою та свіжою. Режим Drum Clean видаляє з барабана залишки прального засобу та бруду завдяки комбінації замочування, пульсації та високошвидкісного віджимання. А ще машина автоматично повідомлятиме вас, коли потрібно провести очищення.
Технологія цифрового інвертора
Насолоджуйтеся підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму та тривалою службою. В технології цифрового інвертора використовуються сильні магніти для збільшення потужності.
Швидке прання
Швидко та ефективно періть злегка забруднені речі. Програма "Швидке прання" – ідеальне рішення для зайнятих людей, щоб прати речі малими завантаженнями лише за 15 хвилин. Так що, коли ви поспішаєте або уникаєте великої стопки білизни, ви можете досягти відмінних результатів і заощадити час.
Затримка завершення циклу прання
Функція Delay End дозволяє заздалегідь встановити відкладений цикл прання, який завершиться до 24 годин пізніше. Це означає, що ви можете починати прання вночі, але налаштувати закінчення прання – коли повернетесь з роботи й ваш одяг залишиться свіжим.
Зручне використання
Насолоджуйтесь зручнішим пранням одягу. Світлодіодний дисплей надзвичайно чіткий та зручний та має сенсорне керування. Ви можете швидко й легко вибирати опції програми, як-от замочування, попереднє прання та полоскання, контролювати час початку циклу та стежити за ходом прання.

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас віджиму |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Постільна білизна'' | Так |
Функції
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 66 х 61,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Вага | 64 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 67 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, З парою, Контроль піноутворення, Захист від перепадів напруги, З дисплеєм |
| Споживання води | 50 л |
- Ціна: 19 690 ₴









