
Вбудована поверхня газова BOSCH PIB 375FB1E, 9600 Вт
23 150 ₴
19 149,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52133521
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH PIB 375FB1E
Серія 6, Індукційна варильна поверхня «Доміно», 60 см


Основні переваги та особливості моделі PIB375FB1E:
- Технологія індукції: готуйте швидше та заощаджуйте електроенергію.
- Сенсорна панель керування і 17 ступенів потужності.
- Функція швидкого старту: миттєвий початок готування.
- Функція перезапуску: відновлення налаштованих параметрів.
- Функція збільшення потужності: прискорене закипання.
- Захист від доступу дітей.
- Таймер з автоматичним вимкненням.








* Використані нижче зображення мають ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.
Технологія індукції: готуйте швидше та заощаджуйте електроенергію
Індукційні варильні поверхні нагрівають безпосередньо дно посудини, що забезпечує більшу безпеку та енергоефективність. Ручки посуду не перегріваються, не нагрівається зайва поверхня, не марнується електроенергія. Крім того, два літри води на індукційній плиті закипають майже удвічі швидше, ніж на звичайній склокерамічній поверхні.

Сенсорна панель керування і 17 ступенів потужності
Сенсорна панель DirectSelect створена для зручного налаштування необхідної зони або функції. Прямий вибір 17 ступенів потужності, які відображаються з проміжними значеннями від 1 до 9, забезпечує точний та швидкий контроль нагрівання зон відповідно до потреби.
* ДайректСелект


Функція швидкого старту: миттєвий початок готування
Функція QuickStart автоматично визначає місце розташування посуду й активує відповідну зону на панелі керування одразу після ввімкнення варильної поверхні. Лишається просто вибрати ступінь потужності.
* КвікСтарт

Функція перезапуску: відновлення налаштованих параметрів
У разі випадкового вимкнення поверхні вона на короткий час зберігає вибрану потужність, що дає змогу швидко відновити процес готування.
* РеСтарт


Функція збільшення потужності: прискорене закипання
Функція PowerBoost збільшує потужність нагрівання, що дає змогу прискорити процес готування. Наприклад, великий об’єм води можна довести до кипіння на 35 % швидше, ніж на максимальному рівні потужності.
* ПауерБуст

Захист від доступу дітей
Функція блокування забезпечує захист від випадкового увімкнення поверхні: для цього потрібно лише тривало натиснути відповідну кнопку.


Таймер з автоматичним вимкненням
Встановіть необхідний рівень потужності й тривалість готування для вибраної зони, і після завершення налаштованого часу вона автоматично вимкнеться.

Декоративний профіль
Вишуканий та стриманий силует поверхні увиразнено скошеним переднім краєм та металевими смужками по боках.



Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
||
| Особливості |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5,1 х 27 х (49 - 50) см | ||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 6.3 кг |
| Глибина | 527 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 19 149,80 ₴










