HANSA WMHE 105 E

Блокування від дітей (ChildLock)
Ця функція особливо корисна для сімей з дітьми, так як не дозволяє дітям випадково змінити налаштування і програми прання. Потрібно лише натиснути на дві кнопки, щоб активувати функцію захисту від дітей.

Додаткове полоскання
При використанні цієї функції полоскання білизни використовується на 30% більше води. Це дуже важливо, коли використовувана для прання вода жорстка. Всі запахи зникають, залишається тільки аромат чистого одягу.

Попереднє пряння
Ви можете заощадити час, пропустивши замочування. Замість цього, використовуйте цикл попереднього прання для дуже брудних речей, після якого почнеться цикл основного прання.

Програма Делікатне прання
Забудьте про прання вручну; наша пральна машина зробить все за вас за допомогою спеціальної програми делікатне прання. Температура прання не перевищує 30°C і після закінчення циклу вода зливається, а не відкачується, що запобігає пошкодженню делікатних тканин.

Звуковий сигнал
Пральна машина подає звукові сигнали під час вибору додаткових функцій та по завершенні циклу прання, дозволяючи вам зайнятися іншими справами замість того, щоб чекати закінчення процесу прання стоячи біля машини.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма "Щоденне прання '' | Так | ||
| Програма "Інтенсивна'' | Так |
Функції
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 85 х 59,5 х 43,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 52 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 55 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 23 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Попереднє прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 67 дБ |
| Споживання води | 41 л |
- Ціна: 11 740 ₴







