
Пральна машина HANSA WMHE 106 U
12 750 ₴
9 749,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61474521
- +380 (95) 538-87-64
HANSA WMHE 106 U

Блокування від дітей (ChildLock)
Ця функція особливо корисна для сімей з дітьми, так як не дозволяє дітям випадково змінити налаштування і програми прання. Потрібно лише натиснути на дві кнопки, щоб активувати функцію захисту від дітей.

Додаткове полоскання
При використанні цієї функції полоскання білизни використовується на 30% більше води. Це дуже важливо, коли використовувана для прання вода жорстка. Всі запахи зникають, залишається тільки аромат чистого одягу.

Попереднє пряння
Ви можете заощадити час, пропустивши замочування. Замість цього, використовуйте цикл попереднього прання для дуже брудних речей, після якого почнеться цикл основного прання.

Програма Делікатне прання
Забудьте про прання вручну; наша пральна машина зробить все за вас за допомогою спеціальної програми делікатне прання. Температура прання не перевищує 30°C і після закінчення циклу вода зливається, а не відкачується, що запобігає пошкодженню делікатних тканин.

Звуковий сигнал
Пральна машина подає звукові сигнали під час вибору додаткових функцій та по завершенні циклу прання, дозволяючи вам зайнятися іншими справами замість того, щоб чекати закінчення процесу прання стоячи біля машини.
Характеристики
Показники ефективності
Основні програми
Спеціальні програми
Функції
Системи безпеки
Загальні характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 23 |
| Особливості | Відстрочка старту, Дисплей, Захист від дітей |
| Споживання води | 37 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Попереднє замочування, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Попереднє прання, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 67 дБ |
| Енергоспоживання | 0.8 кВт*год/кг |
- Ціна: 9 749,80 ₴



