
Пральна машина HANSA WMHN 106 BWU
15 560 ₴
12 559,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5321745
- +380 (95) 538-87-64
HANSA WMHN 106 BWU
Програма Супер швидке прання 15 хв.
Це програма дуже короткого прання, доступна в будь-якій пральній машині Hansa, і одна з найкоротших, існуючих на сьогодні. Вона використовується для швидкого прання злегка забрудненого одягу та забезпечує таку ж свіжість як після повного циклу прання.



Додаткове полоскання
При використанні цієї функції полоскання білизни використовується на 30% більше води. Це дуже важливо, коли використовувана для прання вода жорстка. Всі запахи зникають, залишається тільки аромат чистого одягу.

Блокування від дітей (ChildLock)
Ця функція особливо корисна для сімей з дітьми, так як не дозволяє дітям випадково змінити налаштування і програми прання. Потрібно лише натиснути на дві кнопки, щоб активувати функцію захисту від дітей.
Програма Вовна
Дбайливе прання вовняних та інших тканин при низькій температурі.

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма ''Постільна білизна'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 59 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Дисплей, Захист від дітей |
| Споживання води | 39 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Попереднє замочування, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Попереднє прання, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 59 дБ |
| Енергоспоживання | 0.55 кВт*год/кг |
- Ціна: 12 559,80 ₴




