
Генератор інверторний Yokohama HT2000 2.0 кВт, двотактний з повітряним охолодженням
12 500 ₴
9 998,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6321412
- +380 (95) 538-87-64
Електрогенератори Yokohama ідеально підходить для аварійного електропостачання:
• будинок, офіс, автомобіль,
• в автодомах, вантажівках, тракторах, легкових автомобілях,
• у кемпінгах
• промислове обладнання.
Генератор підходить для будівельних майданчиків, будинків, дач, кемпінгів і всюди, де нам потрібне потужне і стабільне джерело живлення. Двигун агрегат має хромований поршен, тому відрізняється тихою і плавною роботою, і при цьому дуже економний.
Технологія Smart Throttle (управлення швидкістю)
На відміну від традиційних генераторів, які працюють з постійною швидкістю/об/мін, портативний генератор Yokohama оснащений мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle, яка регулює швидкість двигуна відповідно до навантаження. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Таким чином, генератор знижує витрати на пальне, продовжуючи термін служби двигуна і збільшуючи інтервали між заправками паливного бака. Під час збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість і кількість обертів відповідно до потреб енергії.
Обкатка інверторного генератора — це процес притирання деталей двигуна, що забезпечує довговічність і надійність роботи. Обкатка зазвичай триває перші 20-25 мотогодин, протягом яких пристрій працює з обмеженим навантаженням (не більше 50-70% від номінальної потужності), після чого обов'язково замінюється мастило для видалення металевої стружки.
Основні етапи обкатки інверторного генератора:
- Робота (10-20 годин): Продовжуйте роботу з навантаженням 50-70%. Рекомендується робити перерви (наприклад, кожні 2-3 години роботи давати охолонути 15-20 хвилин), оскільки інвертори часто мають повітряне охолодження.
- Перша заміна мастила: Після 20-25 годин роботи (або згідно з інструкцією) обов'язково злийте обкаточне мастило, оскільки в ньому накопичується стружка.
- Далі: Залийте свіже мастило, після чого генератор можна експлуатувати у звичайному режимі (до 80-90% навантаження).
- Підготовка: Залийте якісне мастило (відповідно до інструкції, зазвичай 10W-30 або 10W-40) та заправте бензином.
- Перший запуск (холостий хід): Запустіть генератор і дайте йому попрацювати 20-30 хвилин без будь-якого навантаження.
- Поступове навантаження (перші 5-10 годин):
Підключіть прилади, сумарна потужність яких не перевищує 50% від максимальної потужності генератора
. Не варто використовувати генератор взагалі без навантаження тривалий час
.
Важливі поради:
- Не перевантажуйте новий генератор, це призведе до передчасного зносу.
- Використовуйте тільки якісне пальне та рекомендоване мастило.
- Інверторні моделі можна обкатувати в екорежимі, але при навантаженні.
Після завершення обкатки та заміни мастила, інверторний генератор готовий до повноцінної роботи.
Технічні характеристики:
- Напруження: 230 B / 50 Гц
- Двигун: двотактний з повітряним охолодженням
- Тип двигуна: одноциліндровий, двотактний, примусового повітряного охолодження,
- Сила двигуна: 2,6 кВа
- Номінальна потужність: 1,8 кВт
- Максимальна потужність генератора: 2кВт
- Запуск: ручний
- Емкість паливного бака: 4 л
- Розхід палива: ~0,75 л/ч
- Матеріали: нержавіюча сталь, алюміній, пластик
- Рівень звукового тиску: 93 дБ (А)
- Вага: 19 кілограмів
- Розміри: 53x33x47 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yokohama |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Пікова потужність | 2000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Повна потужність | 2600 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Колір | Червоний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Споживання палива | 0.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 9 998,80 ₴






