
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000HUS), 16'' OLED, 165 Hz, Core Ultra 9 275HX, GeForce RTX 5070, ОЗП 32, SSD 1000
108 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 125374512
- +380 (95) 538-87-64
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3000HUS)
Продуктивність рівня десктопа в будь-якому місці
Ноутбук оснащений процесором Intel Core Ultra, який забезпечує потужність для ігор, багатозадачності та творчості з прискоренням за рахунок штучного інтелекту. Thunderbolt 4 дозволяє легко підключати периферію, а система охолодження забезпечує тиху і стабільну роботу навіть без підключення до мережі.

Чудова графіка на основі ШІ
DLSS - це революційний набір технологій нейронного рендеринга, що використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримки і поліпшення якості зображення. Останній прорив, DLSS 4, пропонує нову багатокадрову генерацію і поліпшені Ray Reconstruction і Super Resolution на основі графічних процесорів GeForce серії RTX 50 і тензорних ядер п'ятого покоління. DLSS на GeForce RTX - це найкращий спосіб гри, підкріплений суперкомп'ютером NVIDIA зі штучним інтелектом у хмарі, який постійно покращує ігрові можливості.

Повне трасування променів з нейронним рендерингом
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває неймовірний рівень реалізму завдяки повному трасуванню променів. Відчуйте кінематографічну якість зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки відеокартам GeForce серії RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління і передовими технологіями нейронного рендеринга, прискореними тензорними ядрами п'ятого покоління.

Неперевершена чіткість для геймінгу
Дисплей забезпечує відмінну точність і чіткість, що критично важливо в динамічних іграх. Кожна дія відбувається миттєво, що дозволяє бути на крок попереду суперників.

Legion Space — центр твого ігрового досвіду
Legion Space — це інтуїтивно зрозумілий ігровий хаб, створений для повного контролю над пристроєм, іграми та аксесуарами Legion. Програмний комплекс дозволяє оптимізувати продуктивність, швидко підключати периферію та налаштовувати ігрове середовище під свій стиль. Вбудовані інструменти Game Coach, Game Clip Master і Game Companion допомагають вдосконалювати навички, записувати і аналізувати геймплей, а також створювати захоплюючий контент, перетворюючи кожну сесію в крок до нових перемог.
.jpg)
Блискавичний відгук і глибока деталізація
Технології Sub-1ms Response і Smart FPS забезпечують надшвидку реакцію дисплея з часом відгуку менше 0,5 мс, автоматично оптимізуючи частоту кадрів для максимально плавного і стабільного геймплея без затримок і шлейфів. Висока контрастність до 1 000 000:1 передає темні сцени з вражаючою глибиною і точною опрацюванням деталей, що дає відчутну ігрову перевагу і дозволяє впевнено помічати супротивників навіть в найтемніших ділянках карти.
.jpg)
Продуманий стиль і ергономіка
Ноутбук виконаний у кольорі Eclipse Black, має масивні задні вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря. RGB-клавіатура з синхронізацією, порт Ethernet, HDMI 2.1 і захищена камера роблять його повноцінною заміною стаціонарного ПК.

Продуманий стиль і ергономіка
Ноутбук виконаний у кольорі Eclipse Black, має масивні задні вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря. RGB-клавіатура з синхронізацією, порт Ethernet, HDMI 2.1 і захищена камера роблять його повноцінною заміною стаціонарного ПК.
Точні натискання для ігрової переваги
Повнорозмірна клавіатура Legion TrueStrike розроблена для геймерів, яким важлива максимальна точність і миттєва реакція в кожному матчі. Вона забезпечує чітке і стабільне спрацьовування клавіш, дозволяючи впевнено виконувати комбінації і швидкі дії без затримок. 24-зонне RGB-підсвічування налаштовується через Lenovo Spectrum і легко синхронізується з Legion Space, створюючи унікальний геймерський стиль і повне занурення в ігрову атмосферу.
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
| Тип ноутбука | Ігровий |
| Короткі характеристики | Intel Core Ultra 9 275HX • RAM: 32 ГБ • NVIDIA GeForce RTX 5070, 8 ГБ GDDR7 • SSD: 1 ТБ • ОС: Windows 11 |
| Екран | |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 16'' |
| Роздільна здатність екрану | WQXGA (2560x1600) |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Сенсорний екран | Ні |
| Процесор | |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Частота процесора | 2.1 - 5.4 ГГц |
| Кількість ядер | 24 |
| Кількість потоків | 24 |
| Графіка | |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Графічний чип | GeForce RTX 5070 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 8ГБ |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 1ТБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32ГБ |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (2 зайнято/0 вільно) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 (5600 МГц) |
| ОС | |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Живлення та акумулятор | |
| Акумулятор | 80 Вт·год |
| Інтерфейси | |
| Роз'єми та порти | 2 x USB 3.1\3.2 Gen 1 (Type-A), 1 х USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 х USB 3.2 Gen 2 (USB-C) DP/PD, 1 x Thunderbolt 4/USB 4, 1 x HDMI 2.1, 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack, 1 x RJ-45 |
| LAN-порт (RJ-45) | Gigabit Ethernet |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 364.38 х 275.94 х 26.65 мм |
| Вага | 2.43 кг |
| Додатково | |
| Підсвічування клавіатури | RGB |
| Кардридер | Ні |
| Web-камера | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.43 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
- Ціна: 108 500 ₴








