
Ноутбук HP 17-cn3327dx (C0CM3UA) Silver, 17.3" IPS, Core i7-1355U, Iris Xe Graphics, ОЗП 16ГБ, SSD 1000ГБ
38 182 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43267654
- +380 (95) 538-87-64
HP 17-cn3327dx Natural Silver (C0CM3UA)
17-дюймовий ноутбук з великими перспективами
Ноутбук HP 17 відрізняється ретельно продуманою конструкцією, продуктивністю, яку забезпечує процесор Intel, великим об'ємом системи зберігання та швидкою технологією підключення Wi-Fi. Завдяки збільшеній сенсорній панелі та спеціальному механізму відкриття, що піднімає клавіатуру в природніше положення для набору тексту, працювати стає набагато зручніше. При виготовленні корпусу HP 17 використовуються поновлювані матеріали, такі як перероблений пластик, у тому числі виловлений в океані.
- Доступна Windows 11 Домашня та інші операційні системи


Механізм відкриття, що піднімає клавіатуру
Новий механізм відкриття піднімає клавіатуру, забезпечуючи більш природне та зручне положення для набору тексту.

Все необхідне для роботи
Високопродуктивний процесор Intel дозволяє з легкістю працювати у багатозадачному режимі.

Швидший спосіб заряджання
Вам не доведеться чекати зарядки ноутбука кілька годин, коли ви вирішите пограти чи повернутися до роботи. Завдяки технології HP Fast Charge акумулятор заряджається до 50% лише за 45 хвилин.
Особливості
Нові можливості без кордонів
Процесори Intel Core 13 покоління пропонують ідеальне поєднання функцій, що відкривають нові можливості для вас. Ефективно вирішуйте поставлені завдання завдяки високій продуктивності, миттєвому відгуку та найкращим у своєму класі можливостям підключення
Дисплей Full HD
Екран із 2 мільйонами пікселів дозволяє насолоджуватися насиченим, кристально чистим зображенням. Роздільна здатність 1920 x 1080 представляє цифрові дані у новому вимірі.
Конфігурації із двома накопичувачами
Поєднання твердотільного накопичувача для операційної системи та традиційного жорсткого диска забезпечує тобі переваги обох технологій – швидке завантаження, миттєву реакцію та велику ємність системи зберігання.
Твердотільний накопичувач PCIe
Завантаження за лічені секунди завдяки швидкому твердотільного накопичувача PCIe об'ємом до 512 Гбайт.
Бездротовий модуль Wi-Fi з підтримкою Bluetooth
Завжди залишайтеся на зв'язку завдяки додатковим модулям з підтримкою Wi-Fi та Bluetooth.
Підтримка MU-MIMO
Технологія MU-MIMO підвищує пропускну спроможність мережі, і якщо до вашої домашньої мережі підключено кілька пристроїв та маршрутизатор, які також підтримують цю технологію, користуватися Інтернетом буде зручніше.
Двоканальна пам'ять
Двоканальна технологія підтримує одночасно роботу обох каналів, що дозволяє подвоїти швидкість обміну даними між контролером пам'яті і оперативною пам'яттю, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Роз'єм SuperSpeed USB Type-C зі швидкістю передачі даних 5 Гбіт/с
Підключіть зовнішній накопичувач до порту SuperSpeed USB Type-C, який підтримує швидкість передачі даних 5 Гбіт/с. Порт влаштований таким чином, щоб не турбуватися про правильне положення гнізда.
Повнорозмірна клавіатура із вбудованою цифровою панеллю
Повнорозмірна клавіатура із вбудованою цифровою панеллю забезпечить зручність набору тексту, а довжина ходу клавіш 1,5 мм дозволить робити це швидше.
Мультисенсорна панель HP Imagepad із підтримкою жестів
Ця по-справжньому мультисенсорна панель підтримує жести чотирма пальцями для прокручування, збільшення та перемикання між програмами в один дотик.
Камера HP True Vision HD
Завдяки чудовій якості зображення навіть при поганому освітленні відеочат буде максимально наближений до живого спілкування.
Пропозиція Dropbox
Використовуйте Dropbox для зберігання та синхронізації файлів. Отримайте 100 Гбайт інтернет-сховища (терміном на 1 рік) та зберігайте фотографії, музику та інші файли, а також поділися ними в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.
McAfee LiveSafe
Скористайтеся 30-денною безкоштовною підпискою на McAfee LiveSafe для захисту операційної системи.
Дисплей із ультратонкими рамками
Для цього пристрою ми використовували розширений екран із звуженими рамками. Їх практично не видно, і це справляє враження.
Технологія швидкого заряджання HP Fast Charge
Вам більше не доведеться чекати заряджання ноутбука кілька годин. Акумулятор вимкненого пристрою можна зарядити з 0 до 50% лише за 45 хвилин.
Два фронтальні динаміки
Не бійтеся увімкнути звук голосніше, це не позначиться на його якості. Звук буде спрямований прямо на вас, щоб ви могли його повністю відчути.
Механізм відкриття, що піднімає клавіатуру
Новий механізм відкриття піднімає клавіатуру для більш природного та зручного набору тексту. Він був ретельно протестований і витримує до 25 000 відкриттів та закриттів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HP |
| Артикул | C0CM3UA |
| Клас | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Характеристики екрану | |
| Діагональ екрану | 17.3" дюйми |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Опис екрану | ➣ Антиблікове покриття ➣ Яскравість 250 nits ➣ NTSC 45% |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Частота | 3.7 GHz (Turbo Boost up to 5.0 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Gb (2x 8 Gb) |
| Тип пам'яті | DDR4-3200 |
| Накопичувач | |
| Тип | SSD (PCIe NVMe M.2) |
| Об'єм SSD | 1 Tb |
| Оптичний привід | - |
| Відеосистема | |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | |
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
| Комунікації | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Мережевий адаптер RJ-45 | - |
| Акумулятор | |
| Кількість осередків | 3 |
| Потужність | 41 WHr |
| Час автономної роботи | ➣ близько 6 годин 45 хвилин ➣ Максимальний час роботи від акумулятора під час відтворення відео: 10 годин ➣ Швидка зарядка (50% за 45 хвилин) |
| Додаткові характеристики | |
| Зовнішні порти | ➣ USB Type-C 5 Гбіт/с ➣ 2x USB Type-A 5 Гбіт/с ➣ HDMI 1.4b ➣ Комбінований аудіороз'єм |
| WEB-камера | HD (1280x720) із захисною шторкою |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Матовий пластик |
| Розмір | 400.7 x 257.8 x 19.9 мм |
| Вага | 2.08 кг |
| Колір корпусу | Silver (Сріблястий) |
| Комплектація | ➣ Ноутбук ➣ Адаптер живлення потужністю 45 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Аудіо вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
- Ціна: 38 182 ₴






