
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G16 GU605MY (GU605MY-G16.U94090), 16'' OLED, Core Ultra 9 185H, GeForce RTX 4090, ОЗП 32ГБ, SSD 2000ГБ
178 489 ₴
143 488,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 532174511
- +380 (95) 538-87-64
ASUS ROG Zephyrus G16 OLED GU605MY (GU605MY-G16.U94090)
.jpg)
Нова ера
Ноутбук Asus ROG Zephyrus G16 поєднує в собі потужність, точність і елегантність. Він став ще тоншим і витонченішим, зберігаючи при цьому свій фірмовий стиль і унікальність. Цей 16-дюймовий ноутбук оснащений процесором Intel Core Ultra 9 185H і відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4090, яка використовує прискорювачі ШІ для виконання найскладніших завдань, чи то ігри, чи то креативні додатки.
.jpg)
Передова графіка та ШІ
Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 4090 у поєднанні з технологіями ШІ забезпечує неймовірну продуктивність. Спеціалізовані тензорні ядра працюють над поліпшенням графіки та ігрового процесу, надаючи реалістичну картинку і високу продуктивність. Ця машина готова до будь-яких викликів, чи то відеодзвінки, редагування відео, чи то новітні ігри.
.jpg)
За межами швидкості
Незалежно від того, чи є ви геймером або креативним професіоналом, Zephyrus G16 впорається з будь-якими завданнями завдяки графічному процесору NVIDIA GeForce RTX. Технології, як-от DLSS 3 і трасування променів, роблять ігрові світи реалістичнішими, а підтримка NVIDIA Advanced Optimus оптимізує роботу між високою продуктивністю та енергоощадженням.
.jpg)
Творчість без кордонів
NVIDIA Studio відкриває нові горизонти для креативних завдань. За допомогою технологій трасування променів і штучного інтелекту ви зможете швидше реалізовувати свої ідеї. Драйвери NVIDIA Studio забезпечують стабільну роботу в провідних додатках, що дає змогу зосередитися на творчості без відволікань.
.jpg)
Епоха AI на GeForce RTX
Графічні процесори GeForce RTX і NVIDIA RTX оснащені ядрами AI Tensor, які виводять продуктивність на новий рівень. Ці технології ідеально підходять для високопродуктивних ігор і креативних додатків, забезпечуючи максимальну ефективність і блискавичну роботу.
.jpg)
Продуктивність нового покоління
Intel Core Ultra 9 185H в Zephyrus G16 не тільки чудово справляється з іграми, а й використовує ШІ для збільшення ефективності. Ядра NPU допомагають оптимізувати енергоспоживання, що подовжує термін служби батареї і підвищує загальну продуктивність.
.jpg)
MUX-комутатор з NVIDIA Advanced Optimus
Технологія NVIDIA Advanced Optimus з MUX-комутатором дає змогу безпосередньо передавати кадри з дискретного графічного процесора на дисплей, обходячи вбудовану графіку. Це забезпечує приріст продуктивності на 5-10%, що гарантує найкращий ігровий досвід.
.jpg)
Кришталево чистий дисплей
Дисплей ноутбука Zephyrus G16 з частотою оновлення 240 Гц і роздільною здатністю 2,5K забезпечує неймовірну якість зображення. Завдяки підтримці DCI-P3 і сертифікації VESA HDR True Black 500 картинка буде максимально реалістичною, а ігри - плавними та чіткими.
.jpg)
Зручна клавіатура та трекпад
Збільшений розмір клавіш на 12% і хід клавіш 1,7 мм роблять набір тексту комфортним і точним. Завдяки терміну служби клавіатури в 20 мільйонів натискань вона стане вашим надійним партнером на довгі роки. Також варто відзначити широкоформатний трекпад, який забезпечує легке прокручування і управління.
.jpg)
Захоплюючий звук
Zephyrus G16 оснащений поліпшеними НЧ-динаміками, які забезпечують чистий і глибокий звук. Зі збільшенням гучності на 47% і частотою басів 100 Гц ви отримаєте чудове звукове занурення, чи то в іграх, чи то під час прослуховування музики.
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
| Тип ноутбука | Ігровий |
| Короткі характеристики | Intel Core Ultra 9 185H • RAM: 32 ГБ • NVIDIA GeForce RTX 4090, 16 ГБ GDDR6 • SSD: 2 ТБ • ОС: Windows 11 |
| Екран | |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 16'' |
| Роздільна здатність екрану | WQXGA (2560x1600) |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Сенсорний екран | Ні |
| Процесор | |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 185H |
| Частота процесора | 1.8 - 5.1 ГГц |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 22 |
| Графіка | |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Графічний чип | GeForce RTX 4090 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 16ГБ |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 2ТБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32ГБ |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | Пам'ять розпаяна на системній платі, без слотів |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X (7467 МГц) |
| ОС | |
| Операційна система | Windows 11 |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| Живлення та акумулятор | |
| Акумулятор | 90 Вт·год |
| Інтерфейси | |
| Роз'єми та порти | 2 х USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 х USB 3.2 Gen 2 (USB-C), 1 x Thunderbolt 4/USB 4, 1 x HDMI 2.1, 1 x 3.5 mm Headphone-Microphone Jack, 1 х SD |
| LAN-порт (RJ-45) | Відсутній |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Пластик |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 354 х 246 х 17.4 мм |
| Вага | 1.95 кг |
| Додатково | |
| Підсвічування клавіатури | RGB |
| Кардридер | Так |
| Web-камера | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4090 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Аудіо вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
- Ціна: 143 488,80 ₴











