
Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-11T-X3RZ (NX.KZWAA.001), 14.5" IPS, Snapdragon X Elite, Adreno GPU, ОЗП 16ГБ, SSD 1000ГБ
38 264 ₴
- Немає в наявності
- Код: 49846502
- +380 (95) 538-87-64
Acer Swift 14 AI SF14-11T-X3RZ (NX.KZWAA.001)
Інтелект у межах досяжності
Розроблений для зручності використання ПК Copilot+ Aspire 14 AI забезпечує високу продуктивність за допомогою штучного інтелекту де б ви не були. Завдяки універсальному дизайну та інтуїтивним функціям він дає змогу залишатися на зв'язку та бути в курсі подій, що робить його ідеальним помічником на шляху до успіху.

Ваш особистий помічник для підвищення продуктивності
ПК Copilot+ - це не просто сучасне програмне забезпечення, це доповнення до вашого робочого процесу, що передбачає ваші звички, задовольняючи ваші потреби та пропонуючи розумні пропозиції, щоб ви могли зосередитися на тому, що справді важливо.

Copilot
Copilot - це помічник на основі штучного інтелекту, який допомагає знаходити відповіді та ідеї в Інтернеті, творчо працювати та співпрацювати, а також зосереджуватися на поточному завданні.

Перетворіть ідеї на мистецтво
Кожна людина має уяву й здатність бути художником. Опишіть або намалюйте своє бачення за допомогою текстових або графічних підказок і спостерігайте, як Cocreator створює його інтерпретацію.

Субтитри в реальному часі
Коли ви не пропускаєте жодного слова, ви ніколи не пропустите важливі моменти розмови у відеодзвінках, діалогах у фільмах або інструкції іншою мовою. Функція Live Captions перетворює їх на субтитри англійською мовою в режимі реального часу.

Краща якість відеодзвінків будь-де
Покращуйте умови освітлення. Розмивайте фон. Прибирайте сторонні шуми, що відволікають увагу. За допомогою Windows Studio Effects ви зможете миттєво отримати гучний і чіткий звук під час відеодзвінків, де б ви не були.

Більше часу роботи від акумулятора
Потужна робота протягом усього дня без перебоїв. Aspire 14 AI забезпечує на 40% більшу енергоефективність, що дозволяє працювати від акумулятора кілька днів поспіль. Незалежно від того, переглядаєте ви потокове відео, веб-сторінки або працюєте над робочими проєктами, ви зможете насолоджуватися свободою творчості та зв’язку без постійного пошуку розетки.

Більший об’єм пам'яті та накопичувача
Зберігайте більше, створюйте більше, досягайте більшого. Aspire 14 AI пропонує достатньо пам'яті та простору для зберігання даних, щоб забезпечити потреби ваших вимогливих завдань. Завдяки оперативній пам'яті LPDDR5x до 32 ГБ і твердотільному накопичувачу PCIe 4.0 ємністю до 1 ТБ ви відчуєте блискавичну швидкість завантаження та злагоджену багатозадачність, що гарантуватиме безперервність вашого робочого процесу.

Потіште свої очі
Насолоджуйтеся надзвичайно яскравими та чудовими зображеннями з трьома конфігураціями дисплея на вибір: Сенсорний, несенсорний або OLED. Тонкі рамки та співвідношення сторін 16:10 забезпечують широкий огляд, а завдяки технології DisplayHDR™ True Black 500 ви отримаєте насичену контрастність, глибокі чорні кольори та чудову яскравість для захопливого OLED-досвіду.
Сертифікат DisplayHDR True Black 500
Кольорова гама До 100% DCI-P3
Коефіцієнт контрастності До 100 000:1
Час відгуку До 1 мс

Стиль і практичність
Aspire 14 AI має міцний, тонкий і легкий алюмінієвий корпус з ультрасучасним дизайном і шарніром, що розкривається на 180°, для зручного та універсального використання в дорозі. Він ідеально підійде для роботи, навчання чи творчості, де б ви не були.

Розумний і зручний штучний інтелект
Інтелектуальні рішення Acer зі штучним інтелектом у вас під рукою. Легко отримуйте відповіді, оптимізуйте налаштування, свою візуальну презентацію та піднімайте комунікацію на новий рівень. Спробуйте інтуїтивно зрозумілий штучний інтелект, який простий у використанні та ефективно підвищує вашу продуктивність.

Простий вхід
Біометричні функції безпеки використовують інфрачервону камеру Aspire 14 AI для розпізнавання обличчя, гарантуючи, що доступ до пристрою отримаєте тільки ви.

Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи.

Локальний штучний інтелект без хмарних технологій
Acer Assist - це персональний помічник на основі штучного інтелекту, який працює виключно на вашому пристрої. Він аналізує ваші локальні файли, допомагаючи вам знайти потрібні документи або конкретний текст - і все це без надсилання даних у хмару.

Ваші уподобання для робочого столу
Перетворюйте свій робочий стіл на диво щодня. Acer VisionArt генерує приголомшливі, персоналізовані фони за допомогою штучного інтелекту на основі вашого місцезнаходження та теми, створюючи високоякісні шпалери, які розповідають вашу історію.

Більш плавні відеодзвінки
Acer PurifiedVoice та PurifiedView 2.0 покращують якість відеодзвінків, зменшуючи фоновий шум, утримуючи вас у фокусі та гарантуючи, що ви завжди виглядатимете та звучатимете якнайкраще.

Легке підключення
Легко підключайтеся завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, зокрема двом портам Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3 з підтримкою LE audio. Крім того, упаковка на 100% складається з матеріалів, що підлягають вторинній переробці, а ноутбук має сертифікат EPEAT Gold.

Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Qualcomm Adreno GPU |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI, Аудіо вхід, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Тип процесора | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
- Ціна: 38 264 ₴








