
Смартфон Nothing CMF Phone 2 Pro 8/128GB Light Green, 50/16Мп, MediaTek Dimensity 7300, AMOLED 6.67", 5000mAh
16 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4623744
- +380 (95) 538-87-64
CMF by Nothing Phone 2 Pro 8/128GB Light Green
CMF Phone 2 Pro — це сучасний смартфон, який має потужну начинку та вишуканий дизайн. Телефон поєднує в собі розширену світлину з плавною роботою та функціональною операційною системою. Завдяки тонкому профілю та аксесуарам для настроювання (не входить до комплекту), ви можете пристосуватися до свого стилю. Модель має яскравий екран AMOLED, потрійна камера та швидке заряджання. Він ідеально підходить для тих, хто шукає телефон для роботи, фотографій і розваг.
На
задньої панелі телефона ви знайдете три камери: основну камеру на 50 МП-мегапіксельну основну камеру, 50-мегапіксельну телекамеру та камеру завширшки 8MP. Основна камера Samsung GN9 з великою матричною зоною забезпечує чудову якість фотографій, навіть в умовах низького освітлення. Truelens Engine 3.0 підтримує нічну стрільбу, портретну стрільбу та HDR, що дає змогу легко фотографувати для початківців. Завдяки 2-кратній оптичній Zuma, ви можете зафіксувати докладнішу інформацію, не жертвуючи якістю. Передня панель являє собою 16-мегапіксельну камеру, яка ідеально підходить для селфі та відеодзвінків.

Смартфон працює на 5G-процесорі MediaTek Dimensity 7300 Elite 5G, який забезпечує хорошу продуктивність для ігор і повсякденних завдань. 6,7-дюймовий AMOLED-екран підтримує частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну анімацію та швидкий відгук. Телефон має 16 ГБ оперативної пам’яті (включаючи RAM Booster), що дозволяє легко працювати з декількома додатками одночасно. Акумулятор ємністю 5 000 мАг працює до двох днів, а зарядка потужністю 33 Вт поповнює 50% заряду за 20 хвилин. Після 1200 циклів заряджання він зберігає 90% своєї ємності.








CMF Phone 2 Pro не керує OS 3.0 з застосунком Essential Space. Це розумний центр для керування щоденними завданнями та нотатками. Смартфон пропонує новий дизайн екрана блокування, розумну категорію застосунків і загальний доступ до віджетів. Вбудована галерея підтримує класифікацію фотографій, штучний інтелект і персоналізовані фільтри. CMF Phone 2 Pro поєднує в собі простоту використання з естетикою й інтелектуальними функціями.









ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMF By Nothing |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Екран | |
| Діагональ екрана | 6.77 дюйм |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Користувацькі характеристики | |
| Zoom — задня камера | 2-кратне оптичне збільшення |
| Бездротове заряджання | Не підтримується |
| Вага виробу | 185 г |
| Відеопроцесор | Мали-G615 MC2 |
| Зовнішні роз'єми | USB типу C — 1 шт.; гніздо карт nanoSIM — 2 шт. |
| Висота виробу | 164 мм |
| Дві сім-карти | Dual SIM — Підтримка двох nano-SIM-карток |
| Діафрагма об'єктива | f/1.88 — задній ширококутний об'єктив |
| Додаткова інформація | Сканер обличчя |
| Ємність акумулятора | 5000 мАч |
| Зарядна сила | максимум 33 Вт; мінімум 2,5 Вт |
| Захист | Пило- та водонепроникність (IP54) |
| Код виробника | A10400191 |
| Комунікація | 5G; Wi-Fi; NFC; Bluetooth 5.3 |
| Модель процесора | MediaTek Dimensity 7300 Pro |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15 |
| Роздільна здатність запису відео | UHD 4K |
| Роздільна здатність камери — ззаду | ультраширококутний; 50,0 МП — ширококутний; 50,0 МП — телеоб'єктив; |
| Роздільна здатність камери — спереду | ширококутний; |
| Роздільна здатність екрана | 2392×1080 |
| Супутникова навігаційна система | GPS; Бейдоу; Галілео; ГЛОНАСС; QZSS |
| Зчитувач відбитків пальців | На екрані |
| Тип екрана | Із сенсорним екраном; AMOLED |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Салатовий |
| Ширина вироби | 78 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик, Алюміній |
| ОС | Android |
| Оснащення | MP3-плеєр, Калькулятор, Відеоплеєр, Будильник, Ліхтарик, Календар, Слот для картки пам'яті |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Бірюзовий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office, Годинник, Будильник, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К, Ширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C, USB Type-C, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | MMS, E-mail, EMS, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, ГЛОНАСС, GPS, QZSS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 385 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Датчик наближення |
- Ціна: 16 723 ₴







