Anker Solix F1500
Потужність, яка не підведе
Портативна електростанція Anker SOLIX F1500 — це ідеальне рішення для тих, хто потребує надійного джерела живлення в будь-якій ситуації. Завдяки ємності 1536 Вт·год та постійному виходу змінного струму 1800 Вт, вона здатна забезпечити електрикою більшість ваших побутових пристроїв. Немає більше потреби в обмеженнях — насолоджуйтеся свободою у використанні енергії, де б ви не були.

Довговічність та надійність
Виготовлена з використанням батарей LiFePO4, ця електростанція має життєвий цикл до 3000 циклів зберігання до 80% ємності. Це означає, що ви можете покладатися на Anker SOLIX F1500 роками. Високоякісні матеріали та технології забезпечують безпечну та стабільну роботу навіть в екстремальних умовах.

Швидка та ефективна зарядка
Завдяки максимальній потужності перезарядки змінного струму 1000 Вт та сонячній зарядці до 600 Вт, ви зможете швидко відновити енергію. Це ідеальне рішення для кемпінгу або подорожей, де доступ до електрики може бути обмеженим. Anker SOLIX F1500 дозволяє заряджати пристрої, не турбуючись про час, показуючи необхідні дані про заряджання на інтуїтивно зрозумілому дисплеї.

Багато варіантів підключення
З двома розетками змінного струму та різними виходами USB ви зможете підключати багато пристроїв одночасно. Це означає, що ви та ваша родина зможете насолоджуватися енергією одночасно, без жодних компромісів.

Надійність у критичних ситуаціях
Anker SOLIX F1500 також працює як джерело безперебійного живлення з часом перемикання менше ніж 20 мс. Це означає, що ваша електроніка буде захищена від раптових відключень живлення, що робить цю електростанцію не лише зручною, але й надзвичайно корисною у критичних ситуаціях.

Зручність і мобільність
Зі своєю вагою та компактними розмірами, Anker SOLIX F1500 легко транспортувати. Ваша свобода не обмежується лише домом — беріть її з собою на природу, у подорожі чи на будь-які заходи. Отримуйте оповіщення про низький заряд батареї в будь-якому місці та керуйте батареєю прямо з телефону за допомогою Anker.

Характеристики
| Основні | |
| Форма вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Потужність (номінальна) | 1800 Вт |
| Потужність (максимальна) | 2400 Вт |
| Тип розеток | Type F (EU) |
| Кількість розеток | 2 |
| Напруга (вихід) | 230 В |
| Розумний будинок | |
| Функції розумного керування | Налаштування роботи пристрою |
| Підключення до смартфона | Пряме |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Живлення та акумулятор | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Акумулятор | 1536 Вт·год |
| Ресурс зарядів | До 3000 циклів |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Способи заряджання | Сонячна батарея \ Мережа \ Прикурювач |
| Час заряджання (від мережі) | До 2 годин |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | До 3 годин 40 хвилин |
| Час заряджання (від прикурювача) | До 15 годин 15 хвилин |
| Параметри заряду станції (від мережі) | 1000W |
| Параметри заряду станції (від сонячних панелей) | 11-60V / 600W |
| Параметри заряду станції (від прикурювача) | 12V / 10А / 120W |
| Інтерфейси | |
| Вихідні порти | 4 х USB-A: 12W 1 x USB-C: 60W 1 x USB-C: 100W 1 x Автомобільний порт: 12V/10A/120W |
| Вхідні порти | 1 x AC Input: 1000W 1 x MPPT Port: 11-60V / 600W |
| Фізичні параметри | |
| Робоча температура | Від -20 до +40 °C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 463 х 288 х 237 мм |
| Вага | 19.8 кг |
| Додатково | |
| Можливість підключення додаткових батарей | Відсутній |
| Контролер BMS | Відсутній |
| Функція ДБЖ | Є |
| Дисплей | Є |
| Ліхтарик | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вага | 19.8 кг |
| Висота | 237 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1800 |
| Вихідна напруга | 1800 В |
| Довжина | 463 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1536 |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від USB |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1000 |
| Особливості | З ручкою, Швидке заряджання батареї |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 288 мм |
- Ціна: 54 864 ₴








