
Водонагреватель (Бойлер) EWT Clima Runde Slim AWH/M 50 V, 50л, 2000
6 180 ₴
5 179,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-0019
- +380 (95) 538-87-64
EWT Clima Runde Slim AWH/M 50 V
EWT Clima – німецький виробник кліматичної техніки з багаторічним досвідом роботи. Підприємства бренду розміщені у багатьох країнах світу. Водонагрівачі - один із напрямків роботи. Вироби EWT Clima мають бездоганну якість, яку контролюють німецькі інженери. Бойлери виготовляються на сучасному устаткуванні, при їх розробці використано сучасні технології покриття внутрішнього бака та теплоізоляції.
Модель EWT Clima Runde AWH/M 30 V це бойлер з одним "мокрим" теном потужністю по 2 кВт. Управління механічне, що підвищує надійність. Об'єм бойлера 50 л, чого вистачить для прийому душу 1-2 особи.
Характеристики
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 5 179,80 ₴







