-19%

Водонагреватель (Бойлер) WILLER EV100DR-Prime, 100л, 1500Вт
7 940 ₴
6 439,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-02309
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WILLER EV100DR-Prime
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV100DR-Prime циліндричної форми об'ємом 100 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Prime :
- Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників.
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі
- Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина установки пристрою становить 46.5 см.
Характеристики
Об'єм- 100 л
- 1х1500 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- Циліндрична
- 3:16 год
- Сталь з титано-кварцовою емаллю
- Водонагрівач
Посібник з експлуатації
Гарантійний талон
Запобіжний клапан
2 розпірні болти
- Сухий
- 75 С°
- 1500 Вт
- 28.1 кг
- 32.6 кг
- Настінний
- З кабелем живлення
- Запобіжний клапан
- Магнієвий анод
- Нижнє
- Вертикальне
- Механічне
- 46.5 см
- 45 см
- Сталевий з покриттям
- 94 х 46.5 х 50.5 см
- 89.5 см
- 0.75 МПа
- G1/2"
- Без керування через Wi-Fi
- Білий
- Пінополіуретан високої щільності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 28.1 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 895 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 439,80 ₴











