-18%

Водонагрівач (Бойлер) WILLER EV80R-FOLK, 80л, 1500 Вт
5 480 ₴
4 479,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1345675
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WILLER EV80R-FOLK
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80R-FOLK циліндричної форми об'ємом 80 літрів. Оснащений занурювальним (мокрим) нагрівальним елементом потужністю 1,5 кВт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцевою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування - нагрівання води для побутових цілей, для душу і ванни. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості водонагрівачів WILLER серії FOLK:
- Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів при монтажі на місце попереднього бойлера інших виробників
- Потужність нагрівального елементу 1500 Вт - економне споживання електроенергії
- Світлова індикація процесу нагріву води. Зручне і просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль і захисний магнієвий анод
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина для установки пристрою становить 46,5 см.
Характеристики
- 80 л
- 1
- Циліндрична
- 157 хв год
- Мокрий
- 75 ° c С°
- 23.90 кг кг
- Настінний
- Нижнє
- Механічне
- 46.5 см
- 45 см
- 76 см
- Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 23.9 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 479,80 ₴









