BOSCH FFL020MS1


5 рівнів потужності:
90 Вт
180 Вт
360 Вт
600 Вт
800 Вт
Налаштування часу для приготування, розморожування та підігрівання ваших страв.
Робоча камера об’ємом 20 л та з LED підсвічуванням
Великий об'єм камери дає можливість готувати різноманітні страви у різних об'ємах, а LED підсвічування забезпечить ідеальне освітлення робочої камери та заощадить електроенергію.


Поворотний скляний столик діаметром 27 см
Дає змогу мікрохвилям рівномірно підігріти, приготувати та розморозити ваші страви.
Завдяки емальованому внутрішньому покриттю камери та програмі очистки мікрохвильову піч дуже легко очищати
Для цього:
додайте декілька крапель рідини для миття посуду у чашку з водою
покладіть у чашку з водою ложку, для запобігання затримці закипання
поставте чашку в центр робочої камери
встановіть потужність у 600 Вт з позначкою «Clean»
налаштуйте тривалість 3 хвилини
натисніть старт
після закінчення програми не відкривайте дверцята ще протягом 3 хвилин
протріть робочу камеру м’яким рушником та просушіть робочу камеру, залишивши дверцята відчиненими.

Характеристики
| Тип НВЧ |
|
||
| Об'єм камери |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Вихідна потужність мікрохвиль |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Рівнів потужності |
|
||
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
Особливості
| Режими |
|
||
| Додаткові особливості |
|
Фізичні характеристики
| Відкривання дверцят |
|
||
| Напрямок відкриття |
|
||
| Діаметр піддону |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 44,2 х 34,5 см | ||
| Вага | 12,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 6 180 ₴






