
Пилосос SAMSUNG VCC41U1V3A
3 780 ₴
3 079,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95900693
- +380 (95) 538-87-64
SAMSUNG VCC41U1V3A
Функція видування пилу з важкодоступних місць
Функція "видув пилу" дозволяє легко видалити пил з важкодоступних місць.
Аксесуари для пилососа зберігаються в самому пилососі
У пилососі передбачено місце для зберігання аксесуарів (щітка + патрубок), так що втратити їх тепер неможливо. Максимум зручності. Для включення живлення просто поверніть ручку. Обертання ручки регулює потужність всмоктування


Подвійна система парковки
Шланг пилососа можна закріпити в двох положеннях в спеціальні роз'єми, як під час, так і після прибирання. Це дозволяє легко транспортувати і зручно зберігати пилосос.

Проста система управління
Одна кнопка призначена для включення / вимикання пилососа і регулювання рівня потужності.
Характеристики
| Вид прибирання |
|
||
| Тип пилозбірника |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Потужність всмоктування |
|
||
| Регулювання потужності |
|
||
| Випускний фільтр |
|
||
| Об'єм пилозбірника |
|
||
| Додатковий мішок для збору пилу |
|
||
| Індикатор заповнення пилозбірника |
|
||
| Рівень шуму, дБ |
|
||
| Тип трубки |
|
||
| Вертикальне паркування |
|
||
| Особливості |
|
||
| Довжина шнура |
|
Насадки
| Тип основної щітки |
|
||
| Інші насадки |
|
Особливості
| Радіус прибирання |
|
Живлення
| Тип живлення |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Автоматичне намотування шнура |
| Режими руху | хаотично, назад-вперед, по спіралі, уздовж стін, загзагом, автоматично |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 3 079,80 ₴



