
Пральна машина WHIRLPOOL WRBSB 6228 B UA
16 440 ₴
13 439,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4287006
- +380 (95) 538-87-64
WHIRLPOOL WRBSB 6228 B UA
Зосередьтеся на тому, що для Вас важливо та дозвольте технології 6TH SENSE працювати, оптимізуючи процес прання замість Вас.

Основні функції

Вузька пральна машина з фронтальним завантаженням
Завдяки своїй компактній конструкції вузька пральна машина Whirlpool з фронтальним завантаженням дозволяє користуватися всіма перевагами, що має стандартна пральна машина з таким самим показником номінального завантаження.
Програма Антиалергія
Видаляє основні алергени, такі як пилок, кліщі та котяча або собача шерсть, завдяки високотемпературній технології та додатковому полосканню.
Видалення плям
Плями ефективно видаляються завдяки вдосконаленому електронному контролю та спеціальним рухам барабана на різних фазах прання.
Очищення
Завдяки функції Очищення можна легко оптимізувати прання залежно від рівня забруднення тканини та бажаної інтенсивності циклу прання.
Інверторний мотор
Довший термін служби мотора, менше споживання енергії та низький рівень шуму - навіть під час віджиму
Технологія 6th Sense

Технологія 6th Sense динамічно регулює параметри прання відповідно до завантаження пральної машини, гарантуючи використання лише тої кількость ресурсів (вода, енергія, час), які необхідні для досягнення ідеального кінцевого результату.

Вузька пральна машина з фронтальним завантаженням
Компактний розмір та практичність
Вузька
Програма прання Пухові вироби, призначена для прання верхнього одягу і домашнього текстилю, таких як ковдри і подушки
Ми рекомендуємо покласти ці речі в барабан з краями, складеними всередину і не заповнювати барабан більш 3/4 обсягу. Використовуйте рідкий миючий засіб для оптимальної ефективності прання.

Цінуйте свій час
З функцією відкладеного старту Ви зможете запланувати початок циклу прання у найбільш зручний для Вас час.

Інверторний двигун гарантує довговічність, безпеку та економію електроенергії
Надзвичайна тиша під час роботи стане додатковою, але вкрай суттєвою перевагою.

Економте свій час
Програма Quick Wash допоможе вам швидко освіжити слабозагрязненного білизна всього за 30 хвилин. З її допомогою можна легко обробляти сорочки і спортивний одяг.

Чудова енергоефективність
Завдяки класу енергоспоживання A+++ пральна машина Whirlpool забезпечує ідеальні результати, але при цьому знижує споживання енергії.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Пухова ковдра'' | Так | ||
| Програма ''Темна білизна'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так | ||
| Програма "Інтенсивна'' | Так | ||
| Програма ''Постільна білизна'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 64,5 x 49,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 61,5 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 62,9 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61.5 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Контроль піноутворення, Контроль балансу, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Дисплей, З дисплеєм, Відстрочка старту, Захист від протікання |
| Споживання води | 52 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Прання делікатних речей, Додаткове полоскання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання джинсів |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Енергоспоживання | 0.82 кВт*год/кг |
- Ціна: 13 439,80 ₴











