
Кондиціонер Haier NEW Nordic Inverter AS35PCHHRA-NR/1U35KEFFRA-NR, Wi-Fi ready, R32, 35 м²
65 707 ₴
53 706,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: В694100
- +380 (95) 538-87-64
Haier NEW Nordic Inverter AS35PCHHRA-NR/1U35KEFFRA-NR

Технологія Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування.
Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.
Супертихий
Для максимального комфорту в спекотну погоду кондиціонер повинен охолоджувати повітря не тільки ефективно, але й тихо. Для цього компанія Haier створила кондиціонер з надтихим режимом, що продукує лише 15 дБ(A). Шум 15 дБ(A) — це навіть тихіше, ніж ви уявляєте. Ви навіть не помітите, коли кондиціонер працює, тому зможете цілком зосередитись на своїх справах.

3D повітряний потік
3D повітряний потік – ефект природньої циркуляції, завдяки жалюзям, які рухаються по горизонталі та вертикалі; Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, заснованої на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора і тривимірному розподілі повітря, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.

Wi-Fi керування
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу.
Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевненим у тому, що «погода вдома» точно комфортна.
На допомогу прийде новий додаток «hOn», що забезпечить керування кондиціонером з будь-якого місця та в будь-який час

Обігрів до -30 °C
Однієї з основних переваг кондиціонера Nordic є обігрів приміщення, навіть коли за вікном – 30 °C. Це досягається завдяки компресором «A-PAM» , який допомагає підвищити ККД.
Наші споживачі також відмічають скорочення витрат на опалення до 50%.
Легкий монтаж
Система монтажу кондиціонерів Haier Nordic по-справжньому проста завдяки оптимізованим компонентам. Покращена настінна монтажна пластина надає детальну інформацію для швидкого монтажу. Збільшений простір для прокладання дренажних та фреонових труб. Крім того, стало простіше демонтувати та обслуговувати кондиціонер завдяки легкому доступу до двигуна вентилятора та плати управління.
Характеристики
| Тип обладнання | Тепловий насос повітря-повітря |
|---|---|
| Оснащення та функції | • Обігрів при -30⁰С. Охолодження при -15⁰С; • Екологічно безпечний фреон R32; • Інверторний двигун вентилятора A-PAM DC Inverter, що дозволяє зменшити рівень шуму, знизити вібрацію, збільшити надійність електродвигуна; • Клас енергоефективності: А++/А++; • Wi-Fi-керування через додаток hOn; • UVC-PRO УФ лампа - очищує повітря від шкідливих вірусів та бактерій, ефективна проти COVID-19; • Стерилізація 56⁰С - видалення вірусів та бактерій з випарника внутрішнього блоку методом нагріву до 56⁰С протягом 30 хвилин; • Self-Сlean - метод виморожування теплообмінника внутрішнього і зовнішнього блоків, видалення шкідливих мікроорганізмів, очищення випарника до 99,9%; • Функція I FEEL - сенсор температури у пульті дистанційного керування. Кондиціонер налаштовує роботу відповідно до температури у тому місці, де знаходиться пульт; • 3D автоматичний повітряний потік - автоматична технологія розсіювання повітря. Повітряний потік COANDA PLUS - технологія ефективного розподілу повітря по приміщенню з використанням певних аеродинамічних ефектів; • Попередній підігрів компресора. Підігрів піддону – запобігає зупинці роботи системи, причинені замерзанням дренажної води; • Супертихий до 18 дБ(А); • Самодіагностика – відображення на дисплеї блоку коду помилки або несправності; • Авторестарт – автоматичне відновлення останнього режиму роботи кондиціонера; • Технічне опалення +10⁰С - не допускає переохолодження нижче +10⁰С в режимі обігріву. |
| Площа | до 35 кв.м |
| Тип компресора | інверторний |
| Марка компресора | Hitachi |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Адаптивність до низьких температур, °С | -30 |
| Температура робоча, °С | -30…+43 |
| Робочі межі - ОХОЛОДЖЕННЯ (вхід/вихід) min-max, °С | 21~35/-20~43 |
| Робочі межі - ОПАЛЕННЯ (вхід/вихід) min-max, °С | 10~27/-30~24 |
| Коефіцієнт SCOP/COP | 4,60/4,50 |
| Коефіцієнт SEER/EER | 7,7/4,1 |
| Електроживлення, | 220 |
| Продуктивність (холод/тепло), кВт | 3,5/4,2 |
| Потужність споживання (охолодження/обігрів), кВт | 0,86/0,93 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку (мін/макс), дБ | 19/29/34/40 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку (мін/макс), дБ | 56 |
| Витрата повітря, м³/година | 700 |
| Управління | пульт ДУ; Wi-Fi |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ), мм | 642х820х306 |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ), мм | 307х875х217 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 10.0 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 37.0 |
| Діаметр труб (рідина/газ), мм | 6,35/9,52 |
| Довжина магістралі максимальна, м | 15 |
| Висота максимальна між блоками (перепад), м | 10 |
| Монтаж | настінний |
| Інверторний двигун | Так |
| Підключення та керування по Wi-Fi | Так |
| Підігрів піддона зовнішнього блока | Так |
| Автоматичне очищення кондиціонера | Так |
| Функції: обігрів, охолодження, осушенння, вентиляція | Так |
| Ультрафіолетова лампа | Так |
| Стерилізація | Так |
| Відтінок | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 37 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 642 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 306 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 820 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 217 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 875 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 930 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 860 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 53 706,80 ₴








