INDESIT OMTWSA 61052WEU


3 швидкі програми для повного завантаження пральної машини
Комфорт завжди на вашому боці
Нова пральна машина Indesit пропонує вам максимальну гнучкість у використанні завдяки набору швидких програм. З трьома циклами повного завантаження (змішаний, 60° бавовна і 40° бавовна) ви отримаєте ідеально чистий одяг всього за одну годину.
Інші швидкі програми
Від 15 до 59 хвилин - економте ваш час з додатковими швидкими програмами
Нова пральна машина MyTime пропонує кілька швидких варіантів програм прання тривалістю менше 1 год: Бавовна 30° C (30 '), Синтетика (59'), Шовк & Делікатне (59'), Шерсть (59'), Експрес 15 хвилин.


Дисплей LED+ точний контроль процесу прання завдяки збільшеному дисплею LED+.
З дисплеєм LED + налаштування параметрів прання (швидкості віджиму, температури води) стане значно простіше.
WaterBalance Plus
Ні краплі більше
Інноваційний сенсор оптимізує споживання води на кожному етапі циклу прання, використовуючи тільки ту кількість води, яка необхідна для прання. В якості приємного бонусу, ви будете економити не тільки воду, а й електроенергію, яка необхідна на її нагрівання.


Відкладений старт: 3/6/9 год
З повагою до вашого часу
Завдяки опції “Відкладений старт”, ви можете запланувати початок прання через 3, 6 і навіть 9 годин.
Регулювання температури прання
Температура, яка вам потрібна
У кожної програми прання вже є попередньо встановлена, рекомендована температура прання. Проте, з опцією “Регулювання температури прання”, ви зможете змінити її на власний розсуд, натиснувши відповідну кнопку.


Опція видалення плям
Просто виберіть тип плям
Ця опція дозволяє вибрати один з декількох основних видів забруднень, щоб оптимізувати всі параметри для якісного усунення плям. Ви можете вибрати категорії по типу забруднення "Їжа", "Робота", "Вулиця" і бути впевненими, що пральна машина подбає про ваші речі.
Опція "Легке прасування"
Прасування стане простіше та швидше
Після вибору опції “Легке прасування”, пральна машина автоматично адаптує фази прання і віджиму таким чином, щоб скоротити кількість складок. Після закінчення циклу прання барабан буде продовжувати повільні оберти до тих пір, поки ви натиснете кнопку старт/пауза або не деактивуєте опцію, повторно натиснувши кнопку “Легке прасування”.


Регулювання швидкості віджиму
Регулюйте швидкість віджиму на свій розсуд
У кожної програми прання вже є попередньо встановлена, рекомендована швидкість віджиму. Проте, з опцією “Регулювання швидкості”, ви зможете змінити її на власний розсуд, натиснувши відповідну кнопку.
Програма для прання білих речей
Програма, яка піклується про білі речі.
Вибравши цю програму, ви можете випрати сильно забруднений білий одяг.


Опція "Додаткове полоскання"
З турботою про чутливу шкіру
Ця опція збільшує інтенсивність полоскання, гарантуючи особливо ретельне видалення прального засобу. Вона стане незамінною для людей з чутливою шкірою і схильністю до алергічних реакцій.
Програми прання за температури 20°
Висока якість, низьке енергоспоживання
Програми прання при температурі 20° забезпечать високу якість при низькій температурі прання, знизивши енергоспоживання та піклуючись про навколишнє середовище.


Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 64,5 х 48 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 60 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 61,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.93 кВт*год/кг |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Попереднє прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 59 дБ |
- Ціна: 15 090 ₴












