WHIRLPOOL TDLR 7252BS EU
6th sense
Технологія, яка думає за вас
Відкрийте для себе інновації та технології, які вражатимуть вас найліпшими результатами щоразу та допоможуть заощадити до 50% електроенергії, води й часу. Просто помістіть речі в барабан і виберіть програму. Сенсори розумної технології 6TH SENSE автоматично визначать обсяг завантаженої білизни та підберуть оптимальну кількість ресурсів і тривалість циклу прання.
Клас енергоефективності: A+++ -10%
На 10% ефективніше ніж найефективніший клас A+++

Colours 15°
Збережіть насиченість кольору
Функція Colours 15°C у пральній машині забезпечує ефективне прання кольорових речей за один цикл без змішування барв. Переконайтеся в тому, що прання за температури 15°C може бути таким самим ефективним, як за температури 40°C.

WaveMotion
Висока ефективність прання
Для ефективнішого прання пральна машина обладнана технологією WaveMotion. Пральна машина виконує оберти, рівномірно розподіляючи речі всередині барабана, унаслідок цього пральний засіб проникає глибше у волокна тканини й ефективніше усуває забруднення.

Джинс
Улюблені штани
Програма, яка стане незамінною для прання джинсового одягу й допоможе зберегти його колір і зовнішній вигляд якомога триваліше.

Бізнес
Для тих, хто цінує час
Ощадна програма догляду за блузками й сорочками з тонкої бавовни, льону, штучних тканин та іншого офісного одягу, який потрібно освіжити.

FreshCare - дбайливе обертання барабана.
Функція FreshCare призначена для збереження свіжості білизни. В кінці циклу прання включається плавне обертання білизни всередині барабана, в перебігу шести годин. В результаті цього, відбувається циркуляція повітря всередині волокон. Цей процес запобігає розмноженню бактерій і утворення складок, що полегшує прасування.

Функція Автопаркування барабана.
Після закінчення циклу прання, барабан автоматично зупиниться стулками вгору, істотно спростивши вивантаження білизни.

Тихий і енергозберігаючий двигун з тривалим терміном служби
Завдяки двигуну SenseInverter все тканини з натуральних волокон надійно захищені. Рухи барабана відкалібровані таким чином, що дозволяє білизни всередині барабана буквально прилипати до його стінок. Це захищає волокна, зменшуючи тертя і зношування матеріалів.

Простота використання в кожній деталі.
Функція SoftOpening дозволить Вам відкрити барабан пральної машини у один дотик, що стане у нагоді, коли у Вас в руках корзина з білизною.

Турбота про вовняні речи.
З програмою 'Вовна' Ви можете прати одяг з вовни навіть, якщо він має ярлик 'тільки ручне прання'. Для досягнення оптимальних результатів ми рекомендуємо використовувати спеціальні пральні засоби для вовни та не перевищувати максимального завантаження.

Самодіагностика
Пральні машини Whirlpool за допомогою спеціальних датчиків та індикаторів виконують самодіагностику, що дозволяє усунути деякі несправності самостійно, не викликаючи сервісного фахівця.
У цьому випадку індикатори Вам підкажуть, на що звернути увагу і що потрібно зробити (надлишок миючого засобу; засмічення зливного фільтра; не набирається вода; сервісна служба).

Зручний дозатор миючих засобів
Великі відсіки дозаторів, спрощують контроль кількості який додається миючого засобу.

Характеристики
| Тип встановлення | Соло |
| Тип пральної машини | З верхнім завантаж. |
| Дисплей | Цифровий дисплей |
| Віджим (об./хв.) | 1200 |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Кількість програм | 16 |
| Фірмова технологія | 6th Sense |
| Лінія дизайну | TDLR series |
| Завантаження (кг) | 7 |
| Енергоефективність | B |
| Колір корпусу | Білий |
| ПРОГРАМИ | |
| Бавовна | Так |
| Еко Бавовна | Так |
| Синтетика | Так |
| Змішана білизна | Так |
| Полоскання та віджим | Так |
| Віджим та злив | Так |
| Спорт | Так |
| Джинс | Так |
| Швидке прання 30 хв. | Так |
| Сорочки | Так |
| Делікатні тканини | Так |
| Вовна | Так |
| Кольорова білизна | Так |
| Бавовна 20° | Так |
| ТЕХНОЛОГІЇ ТА ФУНКЦІЇ | |
| FreshCare | Так |
| AquaEco | Так |
| Wave Motion | Так |
| Вибір температури прання | Так |
| Вибір швидкості віджиму | Так |
| Прискорення прання | Так |
| Таймер відкладенного старту | Так |
| Автопарковка барабана | Так |
| Soft Opening | Так |
| Попереднє прання | Так |
| Інтенсивне ополіскування | Так |
| Технологія 6th Sense | Так |
| Сolours15° | Так |
| КЕРУВАННЯ ТА БЕЗПЕКА | |
| Блокування панелі управління | Так |
| Надлишок мийного засобу | Так |
| Дверцята відчинені | Так |
| Сервісна служба | Так |
| Засмічений водяний фільтр | Так |
| Не набирається вода | Так |
| ПРОДУКТИВНIСТЬ | |
| Клас прання | А |
| Річне споживання води (л./рік.) | 8900 |
| Рівень шуму під час прання (дБ/А) | 52 |
| Рівень шуму під час віджиму (дБ/А) | 78 |
| Струм (А) | 10 |
| Клас віджиму | B |
| Потужність (Вт) | 2000 |
| Довжина шнура живлення (см) | 120 |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ І ВАГА | |
| Висота продукту (см) | 90 |
| Ширина продукту (см) | 40 |
| Глибина продукту (см) | 60 |
| Вага нетто (кг) | 56 |
| Вага брутто (кг) | 57 |
| Габарити продукту в упаковці (ВхШхГ,см) | 94х70х45 |
| Габарити продукту в упаковці (ВхШхГ.см) | 94х70х45 |
| Iнші характеристики | |
| Гігієна | Так |
| Середнє споживання води за цикл (л) | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Контроль піноутворення, Контроль балансу, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Дисплей, З дисплеєм, Відстрочка старту, Захист від протікання |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Прання делікатних речей, Додаткове полоскання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання джинсів |
| Рівень шуму при пранні | 52 дБ |
- Ціна: 25 700 ₴











