WHIRLPOOL TDLRB 6251BS/EU
Відкрийте для себе інновації та технології 6TH SENSE
Технологія 6TH SENSE вразить Вас найкращими результатами кожного разу і допоможе заощадити до 50% електроенергії, води і часу. Просто помістіть речі в барабан і виберіть програму. Сенсори розумної технології 6TH SENSE автоматично визначать обсяг завантаженої білизни і підберуть оптимальне кількість ресурсів і тривалість циклу прання.

Програма прання Джинс
Незамінне рішення для якісного прання та тривалого збереження насиченого кольору Ваших улюблених джинсових речей.

Пральна машина, яка піклується про делікатні тканини
Індивідуальний режим прання вишуканих тканин, які потребують особливо дбайливого догляду.

Цінуйте свій час
З функцією відкладеного старту Ви зможете запланувати початок циклу прання у найбільш зручний для Вас час.

Економте свій час
Програма Quick Wash допоможе вам швидко освіжити слабозагрязненного білизна всього за 30 хвилин. З її допомогою можна легко обробляти сорочки і спортивний одяг.

Характеристики
| Тип встановлення | Соло |
| Тип пральної машини | З верхнім завантаж. |
| Дисплей | Цифровий дисплей |
| Віджим (об./хв.) | 1200 |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Кількість програм | 16 |
| Фірмова технологія | 6th Sense |
| Лінія дизайну | TDLR series |
| Завантаження (кг) | 6 |
| Енергоефективність | B |
| Колір корпусу | Білий |
| ПРОГРАМИ | |
| Бавовна | Так |
| Еко Бавовна | Так |
| Синтетика | Так |
| Змішана білизна | Так |
| Полоскання та віджим | Так |
| Віджим та злив | Так |
| Джинс | Так |
| Швидке прання 30 хв. | Так |
| Делікатні тканини | Так |
| Вовна | Так |
| Кольорова білизна | Так |
| Бавовна 20° | Так |
| ТЕХНОЛОГІЇ ТА ФУНКЦІЇ | |
| FreshCare | Так |
| AquaEco | Так |
| Вибір температури прання | Так |
| Вибір швидкості віджиму | Так |
| Прискорення прання | Так |
| Таймер відкладенного старту | Так |
| Soft Opening | Так |
| Попереднє прання | Так |
| Інтенсивне ополіскування | Так |
| Технологія 6th Sense | Так |
| Сolours15° | Так |
| КЕРУВАННЯ ТА БЕЗПЕКА | |
| Блокування панелі управління | Так |
| Надлишок мийного засобу | Так |
| Дверцята відчинені | Так |
| Сервісна служба | Так |
| Засмічений водяний фільтр | Так |
| Не набирається вода | Так |
| ПРОДУКТИВНIСТЬ | |
| Клас прання | А |
| Рівень шуму під час прання (дБ/А) | 53 |
| Рівень шуму під час віджиму (дБ/А) | 79 |
| Струм (А) | 10 |
| Клас віджиму | B |
| Потужність (Вт) | 2000 |
| Довжина шнура живлення (см) | 120 |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ І ВАГА | |
| Висота продукту (см) | 90 |
| Ширина продукту (см) | 40 |
| Глибина продукту (см) | 60 |
| Вага нетто (кг) | 56 |
| Вага брутто (кг) | 57 |
| Габарити продукту в упаковці (ВхШхГ.см) | 94х70х45 |
| Iнші характеристики | |
| Гігієна | Так |
| Середнє споживання води за цикл (л) | 43 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Вибір швидкості віджиму, З дисплеєм, Захист від дітей, Відстрочка старту, Контроль піноутворення, Захист від протікання, Дисплей, Контроль балансу |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Прання делікатних речей, Програма прання сорочок, Додаткове полоскання, Програма прання джинсів, Програма швидкого прання, Програма прання верхнього одягу |
| Рівень шуму при пранні | 53 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 580 ₴












