-20%

Садовий пластиковий стілець Julie Dining Chair 246188 графіт
1 473 ₴
1 172,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 246188
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий пластиковий стілець Julie Dining Chair 246188 графіт
Сучасний дизайн підходить до багатьох видів столів, а стільці можна вставляти один в одного – це головні переваги зручних стільців Julie. Легке чищення, відсутність необхідності у догляді та захист від несприятливих погодних умов.

Характеристики
| Колір | графіт |
|---|---|
| Артикул | 246188 |
| Вага | 3,6 см |
| Ширина | 58,5 см |
| Висота | 79 см |
| Глибина | 61,5 см |
| Розмір упаковки | 61,5 x 58,5 x 79 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 172,80 ₴








