
Садовий пластиковий стілець Keter Samanna 216922 капучино для саду
1 839 ₴
1 538,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 216922
- +380 (95) 538-87-64
Садовий стілець KETER Samanna 216922 - це поєднання міцної конструкції і класичної елегантності. Зручна, що має відповідну форму спинка з фактурою ротанга переплетення, а також стійкі підлокітники забезпечують оптимальний комфорт при сидінні. Продукт характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, а також до тривалого впливу атмосферних умов і УФ-променів.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє;
- Проста збірка без інструменту;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть;
- Легко мити і зручно зберігати.

Характеристики
| Колір | Капучино |
|---|---|
| Артикул | 216922 |
| Вага | 3 кг. |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 53 см |
| Навантаження | 110 кг. |
| Розмір упаковки | 53 x 58 x 83 см. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 538,80 ₴





