
Горщик для квітів Keter Deco rectangle planter 261034 горіх
7 399 ₴
6 098,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 261034
- +380 (95) 538-87-64
Горщик для квітів Keter Deco rectangle planter 261034 горіх
Представляємо революційну, запатентовану технологію кашпо Deco. Наше кашпо — це не лише сучасне та стильне доповнення до вашого простору, але й практичне рішення для рослин. Вбудована в кашпо вдосконалена система поливу підтримує належний рівень вологості ґрунту, забезпечуючи вашим рослинам найкращі умови для росту. Індикатор рівня води дозволяє легко контролювати та зменшувати полив. Кашпо Deco можна зібрати менш ніж за 5 хвилин — завдяки простому та швидкому складанню ви можете насолоджуватися ним майже одразу після розпакування. Виготовлене з інноваційного матеріалу DecoCoat™, який імітує вигляд та відчуття деревини, це ідеальне рішення для тих, хто хоче надати своєму оточенню елегантного вигляду, не жертвуючи інноваційними технологіями. Крім того, воно не потребує догляду та стійке до погодних умов.
Матеріал: Пластик
Обробка: Матеріал, стійкий до атмосферних впливів
Тип: Квітковий горщик
Розміри [мм]: 455 x 760 x 455
Форма: Прямокутна
Домінуючий колір: коричневий

Характеристики
| Артикул | 261034 |
|---|---|
| Розміри | 45,5x76x45,5 см |
| Розмір упаковки | 79x48x17 см |
| Вага | 6 кг. |
| Колір | Горіх |
| Висота | 45,5 см |
| Ширина | 76 см |
| глибина | 45,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Горщик |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 6 098,80 ₴






