Телескопічна ручка на колесах Keter Roc Pro 22222
Професійний інструментальний візок KETER ROC Pro Gear 2.0 призначений для транспортування валіз Pro Gear 2.0 XL , включаючи висувну версію. Оснащений телескопічною ручкою та великими 9-дюймовими колесами , він забезпечує комфорт та мобільність за будь-яких умов. Знімна конструкція полегшує зберігання та швидке налаштування. Це надійне рішення для професіоналів, які очікують максимальної функціональності та довговічності у щоденному використанні.
.jpg)
Характеристики
| Артикул | 22222 |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | пластик |
| Висота | 65-80 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 15 см |
| Розмір упаковки | 65х65х15 см |
| Вага | 4 кг. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴












