
Зарядна станція Anker SOLIX F2000 (A1780311), 2048Wh, 2400W
90 785 ₴
75 784,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12478612
- +380 (95) 538-87-64
Anker SOLIX F2000
Розумний додаток для управління енергоспоживанням
З підключенням WiFi і Bluetooth отримайте доступ до ключової інформації про вашу портативну електростанцію. Перевірте термін служби батареї, що залишився, відстежуйте час зарядки і налаштуйте використання енергії.

Максимальна потужність сонячної енергії 1000 Вт
Перебуваючи на відкритому повітрі, ви можете швидко, зручно та екологічно зарядити портативну електростанцію, скориставшись її вхідною потужністю сонячної батареї в 1000 Вт.

Велика ємність акумулятора
Портативна електростанція має потужність 2048 Вт-год і вихідну потужність змінного струму 2400 Вт, що дає змогу легко живити практично будь-який прилад.

Портативна і міцна конструкція
З міцними колесами і висувною ручкою EasyTow ви отримуєте надійну потужність, коли б вона вам не знадобилася.

Батарея LiFePO4
InfiniPower поєднує в собі чудову потужність батарей LiFePO4, надміцні електронні компоненти, сучасну систему контролю температури та ударостійку конструкцію. Гарантуйте, що продукти прослужать понад десять років, навіть за щоденного використання вдома або в дорозі.

Характеристики
| Основні | |
| Форма вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Потужність (номінальна) | 2400 Вт |
| Потужність (максимальна) | 2800 Вт |
| Тип розеток | Type F (EU) |
| Кількість розеток | 3 |
| Напруга (вихід) | 220 В |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Живлення та акумулятор | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Акумулятор | 2048 Вт·год |
| Ресурс зарядів | До 3000 циклів |
| Способи заряджання | Сонячна батарея \ Мережа \ Прикурювач |
| Час заряджання (від мережі) | До 1 годин 25 хвилин |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | До 2 годин 30 хвилин |
| Час заряджання (від прикурювача) | До 19 годин 40 хвилин |
| Параметри заряду станції (від мережі) | 2200W |
| Параметри заряду станції (від сонячних панелей) | 300W |
| Параметри заряду станції (від прикурювача) | 65W |
| Інтерфейси | |
| Вихідні порти | 2 х USB-A: 12W 3 х USB-C: 100W 2 х Автомобільний порт: 120W (12V/10A) |
| Вхідні порти | Порт для сонячної панелі: 1000W (11/60V) |
| Фізичні параметри | |
| Робоча температура | Від 0 до +40 °C |
| Колір | Темно-сірий |
| Розміри | 525 х 395 х 250 мм |
| Вага | 30.5 кг |
| Додатково | |
| Можливість підключення додаткових батарей | Є |
| Контролер BMS | Є |
| Функція ДБЖ | Є |
| Дисплей | Є |
| Ліхтарик | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
| Вихідна напруга | 2400 В |
| Довжина | 395 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Максимальна потужність W | 2800 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 2200 |
| Особливості | З ручкою, Швидке заряджання батареї |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
- Ціна: 75 784,80 ₴






