
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS20A7013AB/UA, 800 Вт, 20 л
11 070 ₴
9 069,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9657142
- +380 (95) 538-87-64
SAMSUNG MS20A7013AB/UA
Мікрохвильова піч Samsung дає змогу легко й швидко готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою. Піч звертає на себе увагу стильним дизайном, її представлено в кількох кольорових варіантах*. Скляна сенсорна панель керування** робить процес приготування інтуїтивно зрозумілим. Функція гриля та спеціальне блюдо для підрум'янення дозволяють готувати, запікати та смажити свіжі й заморожені продукти.
*Варіанти оформлення рамки дверцят: нержавіюча сталь, чорна сталь, чорний, білий. Варіанти оформлення рамки, дверцят і панелі управління: чорне, біле або сіре скло.
**Доступно не у всіх моделях.

Ідеально вписується в інтер’єр
Преміальний дизайн і широкий вибір кольорів
Вибирайте вбудовану мікрохвильову піч, яка стане органічним доповненням вашої кухні. Преміальний дизайн формують цілісні скляні дверцята й елегантна сенсорна панель керування*. Також ви можете вибрати колір з широкої гами актуальних відтінків**. Вибір за вами.
*Доступно не у всіх моделях.
**Матеріал рамки різниться залежно від моделі (Нержавіюча сталь, Чорна сталь, Біле скло, Чорне скло). Варіанти оформлення рамки, дверцят і панелі керування: чорне, біле або сіре скло.


Більше стилю з новим дизайном
Інтерфейс Simple UX
Відчуйте гармонію мінімалізму й переваги інтуїтивно зрозумілого керування. На лицьовій панелі розташовано всього 6 сенсорних кнопок. Гладка скляна сенсорна панель візуально продовжує поверхню кришки.
*Доступно не у всіх моделях.

Апетитна хрустка скоринка
Використовуйте гриль (і блюдо для підрум'янення)
Готуйте страви з хрусткою скоринкою, як у духовці. Функція гриля в поєднанні з блюдом для підрум'янення дають змогу готувати, запікати й смажити продукти. Ви здивуєтеся насиченості смаку й текстури, приготувавши на грилі, наприклад, рибні котлети або свіжу курку. Водночас можна взагалі не використовувати масло.
*Доступно лише в моделях MG20A7013C*, MG23A7013C* і MG23A7118C*.

Завжди свіжий хліб
Розморожування хліба
Легко розморожуйте хліб, зберігаючи водночас його початкові смак та аромат. Функція розморожування хліба дає змогу розрахувати оптимальний час і температуру розморожування, щоб насолоджуватися випічкою, нібито щойно вийнятою з печі. Для ідеального результату використовуйте блюдо для підрум'янення.
*Доступно не у всіх моделях.


Готувати десерти ще приємніше
Домашні десерти
Готуйте десерти, не втрачаючи час на розігрівання духовки. Просто змішайте потрібні інгредієнти й виберіть функцію «Домашні десерти». Піч дає змогу приготувати безліч апетитних десертів, зокрема горіховий кекс, банановий хліб, брауні, яєчний пудинг.
Швидке й рівномірне розморожування
Швидке розморожування
Розморожуйте продукти за лічені хвилини з функцією швидкого розморожування. Вона пропонує 5 режимів для різних продуктів: м’ясо, птиця, риба, овочі, хліб. Просто вкажіть тип та масу продукту, і піч сама розрахує оптимальний час розморожування. На підготування піде менше часу, водночас поживність продуктів збережеться.

*На підставі внутрішніх випробувань, проведених відповідно до стандартів МЕК.
Підкорюйте кулінарний Олімп
Трьохконтурна система розподілу
З унікальною системою розподілу мікрохвиль ваші страви будуть ще смачнішими. Завдяки антенам, розташованим усередині корпусу, мікрохвилі розподіляються за трьома напрямками, гарантуючи, що кожну страву буде приготовано ретельно й рівномірно.
*У деяких моделях функція може бути недоступною.


Зносостійкість і гігієнічність
CERAMIC INSIDE
Покриття, яке залишається чистим. Міцне й стійке до подряпин покриття CERAMIC INSIDE легко підтримувати в чистоті. Покриття камери Samsung схвалив інститут Хоенштейн: поверхня захищає від поширення 99.9% бактерій. Зносостійкість і довговічність керамічного покриття всемеро підвищують його стійкість до виникнення подряпин та іржі.
*Згідно стандарту ISO 22196.
Характеристики
Спосіб встановлення- Вбудована
- 20 л
- Чорний
- 800 Вт
- Електронне
- Cоло
- Біо-керамічна емаль
- Антибактеріальне покриття
- Видалення запахів
- Дисплей
- Поворотний стіл
- 48.9 см
- За допомогою кнопки
- 31.3 см
- 27.5 см
- 28.8 см
- 6
- Мікрохвильова піч
Інструкція
- Функції та спеціальні програми
Режим +30 сек
Eco mode (режим збереження енергії в режимі stand-by)
Розморожування
Автоматичні програми
Десерти
Годинник
Вкл/викл звукового сигналу
- 36.2 x 56.8 x 55 см
- Автоматичне приготування
- Авторозморожування (швидке розморожування)
- Встановлення часу (годинник)
- Захист від дітей (блокування приладу)
- Підтримання страви в теплому стані
- 13.5 кг
- 16.5 кг
- 27.5 x 48.9 x 31.3 см
- 45.2 х 65.1 х 43.5 см
- Республіка Корея (Південна Корея)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 313 мм |
| Ширина | 489 мм |
- Ціна: 9 069,80 ₴







