
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23DG4504ATUA, 800 Вт, 23 л
6 350 ₴
5 349,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65959885
- +380 (95) 538-87-64
SAMSUNG MS23DG4504ATUA
Стильна і довговічна

Акуратний і сучасний дизайн
Бездоганний дизайн із прихованою ручкою
Надайте своїй кухні ультрасучасної атмосфери за допомогою елегантного, стильного та бездоганного дизайну. Вона має мінімалістичні пласкі дверцята з оздобленням із нержавіючої сталі та втопленими ручками зверху та знизу. Тому вона виглядає витончено, не виступає, а двері можна зручно відкрити будь-якою ручкою.

Довговічна і зручна
Нагрівач
Насолоджуйтесь надійним і зручним способом приготування їжі. Нагрівач виготовлений з металу і не ламається при звичайній експлуатації. Тому він не потребує захисного покриття, що полегшує його очищення.

Швидке розморожування
Швидка розморозка
Швидко розморожуйте продукти за допомогою функції швидкого розморожування. У меню представлені 5 типів продуктів, що найчастіше використовуються: м'ясо, птиця, риба, овочі і хліб. Просто виберіть тип і вагу продуктів, і програма розрахує оптимальний час розморожування. Таким чином, приготування інгредієнтів займає менше часу, зберігаючи поживні речовини.

Розморожуйте продукти швидко
Функція Потужна розморозка
Економте час на розморожуванні інгредієнтів. Функція Потужна розморозка дозволяє вибирати з 4 популярних типів продуктів: м'ясо, птиця, риба, хліб/тістечко. Просто виберіть тип і вагу продуктів, і програма розрахує оптимальний час і потужність розморожування. Таким чином, ви зможете швидко приготувати інгредієнти і зберегти поживні речовини.

Легке очищення всередині
CERAMIC INSIDE
Легко миється після приготування. CERAMIC INSIDE можна очищувати без зусиль, також воно не знебарвлюється. Дослідний інститут Hohenstein підтверджує, що продукт «Емаль для мікрохвильової печі» має антибактеріальні властивості на 99.9%. І вона приблизно у 24 рази більш стійка до подряпин, ніж нержавіюча сталь.
Швидке і просте керування
Регулятор керування & Просте користування
Насолоджуйтесь акуратним і зручним способом приготування. Панель управління зручна для користувача, оскільки на ній є всього кілька кнопок з найбільш використовуваними основними функціями. Регулятор також забезпечує підвищену зручність використання та точне керування. Таким чином, ви можете легко вибрати та налаштувати параметри.

Десерти, приготовані легко
Домашній десерт
Насолоджуйтесь смачними домашніми десертами, не витрачаючи часу і не розігріваючи духовку. Просто виберіть потрібний десерт, змішайте інгредієнти та оберіть варіант «Домашній десерт». Це простий спосіб приготувати різноманітні десерти, у тому числі горіховий пиріг, банановий хліб, бісквіт, брауні та яєчний пудинг.

Готуйте їжу ретельно
Система потрійного розподілу (TDS)
Переконайтеся, що все, що ви готуєте, від піци до теплого молока, готується належним чином. Система потрійного розподілу розподіляє мікрохвилі в 3 напрямках, таким чином вони досягають кожного куточоку і проникають у їжу в декількох напрямках. Це гарантує, що страва готується ретельно і рівномірно.

Готуйте їжу точно
Автоприготування
Готуйте смачні страви без зволікань. Автоприготування пропонує на вибір 15 страв, що часто готуються, таких як птиця, макарони, риба та овочі. Кожна з них попередньо запрограмована на відповідний режим, час і температуру. Просто виберіть тип і вагу продукту і дотримуйтесь інструкцій.


Менше енергії в режимі очікування
Економічний режим
Побутова техніка, яка залишається увімкненою щодня, витрачає певну кількість енергії непомітно для вас. Однак режим очікування може зменшити це непотрібне споживання енергії. Коли ви не готуєте, дисплей мікрохвильової печі вимикається та використовується мінімальна потужність, щоб підтримувати її в готовності до наступного використання.
Як виміряти
Характеристики
Спосіб встановлення- Окрема
- 23 л
- Нержавіюча сталь
- Чорний
- 800 Вт
- Кнопкове з поворотним перемикачем
- Cоло
- Біо-керамічна емаль
- Антибактеріальне покриття
- Дисплей
- Поворотний стіл
- 48.9 см
- Ручкою
- 33.8 см
- Українською мовою
- 27.5 см
- 28.8 см
- 6
- Інструкція
- Джерело живлення: 230 В / 50 Гц
Технологія TDS
Вкл/викл звукового сигналу
Режим ECO
Автоматичні програми
Режим + 30 сек
- Автоматичне приготування
- Авторозморожування (швидке розморожування)
- Встановлення часу (годинник)
- Захист від дітей (блокування приладу)
- Пиріг/торт
- Підтримання страви в теплому стані
- 12.2 кг
- 13.4 кг
- 27.5 x 48.9 x 33.8 см
- 33 х 32.4 х 21.1 см
- 55.7 х 42.8 х 33.2 см
- Республіка Корея (Південна Корея)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Ширина | 489 мм |
- Ціна: 5 349,80 ₴







