
Мікрохвильова піч WHIRLPOOL MWP 101W, 700 Вт, 20 л
3 630 ₴
3 029,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52634296
- +380 (95) 538-87-64
WHIRLPOOL MWP 101W


MWP101W

Об'єм: 20 л

Габарити (ВхШхГ, мм): 262x452x365 мм

Спосіб приготування: мікрохвилі

Максимальна потужність мікрохвиль (Вт): 700 Вт

Рівні потужності: 6

Напрям відкриття дверцят: вліво

Мікрохвильовий режим
Насолоджуйтесь стандартними технологіями та функціями Whirlpool.

Розморожування
Стандартні технології та функції Whirlpool створені для вашого задоволення.

Керування: кнопки і ручки
Мікрохвильовий режим

Розігрівайте в будь-який час
Насолоджуйтесь гарячими стравами в лічені хвилини, лише оберіть необхідний рівень потужності: 300 Вт - для гуляшу, масла, морозива, масла і сиру; 375 Вт - для страв з делікатними інгредієнтами (наприклад, яйця і сир); 500 Вт - для страв, які можна змішувати; 600 Вт - для риби, м'яса і овочів; MAX - для підігріву напоїв, води, супів, кави, чаю або інших продуктів з високим вмістом води.
Розморожування

Швидке розморожування
Ідеально підходить для розморозки м'яса, птиці, риби та овочів
Характеристики
Спосіб встановлення
- Окрема
- 20 л
- Білий + Чорний
- 700 Вт
- Механічне
- Cоло
- Емаль
- Поворотний стіл
- 45.2 см
- За допомогою кнопки
- 36.5 см
- 26.2 см
- 24.5 см
- 6
-
Мікрохвильова піч
Інструкція
Гарантійний талон
Поворотний стіл
Механізм обертання
- Звуковий сигнал
Таймер
- Автоматичний розігрів
- Авторозморожування (швидке розморожування)
- 12 кг
- 13.1 кг
- 26.2 x 45.2 x 36.5 см
- 29.2 x 49.6 x 38.9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 452 мм |
- Ціна: 3 029,80 ₴





