-17%

Мікрохвильова піч Vestfrost VMO720WD, 700 Вт, 20 л
3 230 ₴
2 679,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45976121
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vestfrost VMO720WD
Відкрийте для себе новий рівень комфорту із якісною побутовою технікою Vestfrost
Мікрохвильова піч Vestfrost VMO720WD – це стильне та функціональне рішення для сучасної кухні. З потужністю 700 Вт та об'ємом 20 літрів вона легко справляється з розігрівом та розморожуванням, а п'ять рівнів потужності дозволяють точно налаштувати режим приготування. Механічне керування з поворотними перемикачами забезпечує простоту використання, а емальоване покриття камери полегшує догляд. Пристрій оснащений таймером, звуковим сигналом та функцією відстрочення старту, а також підтримує автоматичні режими приготування. Білий корпус з кнопковим відчиненням дверцят і компактними розмірами робить модель універсальною та елегантною.
Відкладений старт
Розморожування за вагою чи часом
Великий обсяг
Сигнал закінчення приготування
Відкладений старт
Відмінна функція, яка в деяких випадках дозволить заощадити час і не чекати на розігрів / приготування страви. Ви просто помістите продукти всередину, після чого введіть час запуску, потужність і тривалість роботи.
Розморожування за вагою чи часом
Забули витягнути їжу з холодильника, щоби розморозити? Тепер це не проблема – мікрохвильова піч швидко розморозить їжу, зберігаючи її якість та смак. Просто виберіть функцію розморожування та вага в кг (позначено блакитним) на таймері.
Великий обсяг
Робоча камера об'ємом 20 л та LED підсвічуванням. Великий об'єм камери дозволяє готувати різноманітні страви у різних обсягах, а LED підсвічування забезпечить ідеальне освітлення робочої камери та заощадить електроенергію.
Сигнал закінчення приготування
Не пропустіть момент завершення приготування! Мікрохвильова піч Vestfrost подає звуковий сигнал, що повідомляє про завершення приготування.
Характеристики
Спосіб встановлення
- Окрема
- 20 л
- Білий
- 700 Вт
- Механічне
- Cоло
- Емаль
- За допомогою кнопки
- 5
- Мікрохвильова піч, Поворотний стіл, Інструкція, Гарантійний талон
- 1050 Вт Вт
- Звуковий сигнал закінчення роботи/Таймер
- 10,25 кг кг
- 259 х 440 х 340 мм см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.25 кг |
| Висота | 259 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 679,80 ₴










