
Водонагівач (бойлер) TESY DRY 80 V CTVOL 804416D D06 TR, 80л, 1600 Вт
11 282 ₴
9 281,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7459672
- +380 (95) 538-87-64
TESY DRY 80 V
Циліндричний корпус, який виготовлений із високоміцного та якісного пластику.
Теплоізоляційна технологія INSUTECH – збереження високої температури води протягом тривалого часу.
Емалеве покриття резервуарів води Crystal Tech: підвищує надійність та зносостійкість водонагрівача, захищає від корозії.
Наявність двох ТЕНів сухого типу перешкоджають утворенню накипу та продовжують термін служби обладнання.
Нагрівальний елемент працює при низькій температурі поверхні, що захищає від сольових відкладень.
Технологія Piston Effect на 15% збільшує кількість гарячої води за рахунок ефекту поршня.
Тип управління – механічний.
Увімкнення/вимкнення обладнання, а також виставлення температури виконується за допомогою регулятора на корпусі бойлера.
Світловий індикатор роботи сигналізує споживача про нагрівання води. Так, при включеній лампочці вода нагрівається, при вимкненій температура досягла максимальної позначки.
Варто зазначити, що модель може працювати в ощадливому режимі. Принцип роботи водонагрівача в такому режимі полягає в нагріванні води до 55-60 ° C, тим самим зменшуючи витрати електроенергії.
Характеристики
Бренд
Tesy
Серія
EWT DRY
Об'єм, л
80
Вид ТЕНа
сухий
Висота, мм
751
Ширина, мм
440
Глибина, мм
468
Потужність ТЕН, кВт
2*0,8
Форма баку
круглий
Вага, кг
21.8
Живлення
220В
Матеріал баку
емальований
Час нагріву, год до 75 град
2.19
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 21.8 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 751 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Спосіб подачі води | Напірний |
- Ціна: 9 281,80 ₴











