
Водонагреватель (Бойлер) EWT Clima EL 50 V, 50л, 1500 Вт
5 270 ₴
4 369,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4216341
- +380 (95) 538-87-64
EWT Clima EL 50 V
EWT Clima — це німецький виробник кліматичної техніки. Техніка EWT Clima вирізняється доступністю і якістю, що не поступається європейським аналогам.
Компанія працює на кліматичному ринку вже понад 50 років, відколи в 1957 році почала виробляти опалювальну техніку в Німеччині. На цей момент компанія виробляє якісні та надійні кондиціонери, оливні радіатори, конвектори та багато іншого. Вся продукція бренда виробляється на сучасному підприємстві, більшість виробничих операцій повністю автоматизована.
Основні характеристики
Тип
електричний
Об'єм баку
50 л
Тип ТЕНу
мокрий
Спосіб установлення
вертикальний
Потужність
1500 Вт
Форма
циліндрична
Керування
поворотний перемикач
Матеріал баку
сталь з титановим напиленням
Регулювання потужності
є
Кількість нагрівальних елементів
1
Максимальна температура води
75 °C
Розміри та вага
Габарити
54 x 44 x 44 см
Вага без води
19 кг
Вага брутто (в упаковці)
20.4 кг
Технічні характеристики
Магнієвий анод
збільшений
Час нагріву від 15 до 75°С
96 хв.
Товщина ізоляції
2 мм
Діаметр вхід
1/2" (13) дюйм
Діаметр вихід
1/2" (13) дюйм
Додатково
потовщений внутрішній бак із австралійської сталі; збільшений магнієвий анод на 250-350 мм
Системи захисту
Захист
від перегріву;
антикорозійна;
від включення без води
Комплектація
водонагрівач, посібник користувача, запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Країна виробник | Македонія |
| Вага | 20.4 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 369,80 ₴


