
Вбудована поверхня комбінована ELECTROLUX KDI641723K, 8100Вт
20 080 ₴
16 579,80 ₴
- В наявності
- Код: 7458675
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX KDI641723K
Варильна поверхня, що відповідає будь-яким вашим запитам
Поєднання газових пальників та електричної зони нагрівання дозволяє вибирати тип нагрівання відповідно до страви, яку ви збираєтесь приготувати.

Об'єднуйте зони для більшого простору готування з функцією Bridge
Функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки. Завдяки автоматичному приведенню у відповідність налаштувань температури і часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та горщиків для смаження.

Надійне готування за допомогою StepPower
Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям вашої газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.

Чорні матові конфорки – економте час та енергію
Чорні матові конфорки з вертикальним полум'ям можна мити в посудомийній машині та економити до 20% енергії за рахунок швидшого нагрівання. Точне полум'я нагріває тільки ту сковороду, яку ви використовуєте, для більшої ефективності.

Чавунна підставка під сковорідки для гарантованої стабільності
Чавунна підставка під сковорідки гарантує, що ваші каструлі та сковорідки завжди будуть стояти стабільно та надійно. Підставка виготовлена з кількох знімних елементів, що спрощує їхнє переміщення та очищення.
Характеристики
| Тип варильної панелі |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Автозапалювання |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Потужність конфорок
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
Зона управління
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Розташування панелі управління |
|
||
| Рівні потужності |
|
||
| Дисплей |
|
Особливості, додаткові функції
| Основні функції |
|
||
| Особливості |
|
Габарити і комплектація
| Ширина, (см) |
|
||
| Глибина, (см) |
|
||
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 х 56 см | ||
| Напруга |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Країна виробництва |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбінована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Так |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 8100 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 16 579,80 ₴











