
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA 60 WH CF
6 130 ₴
5 129,80 ₴
- В наявності
- Код: 7745112
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS GRACIA 60 WH CF
Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 CF стане ідеальним доповненням будь-якого інтер’єру та складе гармонійний комплект з іншою побутовою технікою на вашій кухні. Виготовлена із емальованого металу високої якості, котрий не лише має привабливий естетичний вигляд, а й простий у догляді.
Емальований метал та стійкі чавунні решітки
Виготовлена із емальованого металу високої якості, котрий не лише має привабливий естетичний вигляд, а й простий у догляді.
Поверхня має дві чавунні решітки сучасного ергономічного дизайну, котрі є стійкими до прогорання, а отже довговічними. Конструкція з двох решіток значно додає комфорту у використанні та забезпечує легкість у догляді.
Продумане розміщення конфорок
ELEYUS GRACIA 60 CF обладнана чотирма конфорками: однією швидкою (2,5 КВт), двома напівшвидкими (1,7 КВт кожна) та однією допоміжною (0,9 КВт). Швидка конфорка розроблена таким чином, що її розташування та потужність убезпечують поверхню стіни від нагрівання.
Безпека – один з ключових принципів ELEYUS
Варильна поверхня обладнана системою газ-контролю, який вимикає подачу газу при випадковому згасанні полум’я.
Для підтвердження високої якості та безпечності у використанні усі газові варильні поверхні ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з’єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
Зручне користування
Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом легким та невимушеним. Пальники розміщені на поверхні таким чином і на такій відстані, аби ви могли використовувати улюблений посуд не залежно від його форм та розмірів. Припідняті та розвернуті до користувача ручки управління розміщені на фронтальному «подіумі», що забезпечить повний комфорт у користуванні поверхнею. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що робить неможливим їх контакт із гарячим посудом та запобігає нагріванню.
Легке підключення
Вибирайте зручний спосіб підключення варильної поверхні, адже комплектується форсунками як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона.
Характеристики
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 6800 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 5 129,80 ₴











