
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 45 IS CTF
7 090 ₴
5 889,80 ₴
- В наявності
- Код: 856865856
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS MAGENTA 45 IS CTF
ELEYUS MAGENTA 45 IS CTF – створена для тих, хто хоче максимум зручності навіть у мінімальному просторі. Потужна WOK-конфорка віддалена від інших, що дозволяє зручно готувати в посуді великого діаметру.
Компактний розмір
Підбираєте техніку для смарт-квартири? Маєте невеличку кухню, але полюбляєте готувати? Хочете економно використати простір і не відмовляти собі в комфорті? Газова варильна поверхня шириною всього 45 см займає мінімум місця, гармонійно вписується в інтер’єр і залишається зручною у використанні.
Потужна WOK-конфорка
WOK-конфорка потужністю 3,8 кВт рівномірно розподіляє тепло та інтенсивно нагріває посуд. Вона допомагає швидко приготувати велику каструлю борщу, обсмажити м’ясо чи морепродукти до хрусткої скоринки.
Зручність та безпека на кухні
На маленькій конфорці 1 кВт зручно заварювати каву в турці чи розтоплювати масло в сотейнику. Тоді як пів швидку конфорку 1,7 кВт краще використовувати для тушкування. Всі конфорки віддалені від ручок управління, щоб захистити їх від нагріву.
Надміцна сталь – синонім довговічності
Для газової поверхні вибрали надійну та міцну сталь, яку покривають високоякісною емаллю. Так варильна поверхня стає глянцевою та привабливою, стійкою до зовнішніх впливів та легкою в очищенні.
Чавунна решітка з додатковими опорами
Міцна і довговічна чавунна решітка з допоміжними опорами легко витримує важкий посуд. До того ж за нею легко доглядати – можна вимити під водою чи в посудомийній машині. Акцентний скошений кут решітки додає легкості та підкреслює оригінальний дизайн варильної поверхні.
Автозапалювання одним рухом
Повертаєте і натискаєте на ручку керування – полум’я конфорки вже палахкотить! Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, адже просто та ефективно запалює конфорки без жодних сірників чи запальничок.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Підключення без зайвих зусиль
Підключати варильну поверхню до газової магістралі чи балона? Обирати вам, адже разом з варильною поверхнею ви отримуєте додатковий набір жиклерів та повний монтажний комплект.
Характеристики
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 5300 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
- Ціна: 5 889,80 ₴











