
Витяжка ELEYUS VERTICAL 700 60 BG
4 330 ₴
3 529,80 ₴
- В наявності
- Код: 67565753
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS VERTICAL 700 60 BG
Продуктивна турбіна, чисте повітря на кухні
На кухні докучають дим, пара і неприємні запахи? Продуктивна турбіна потужністю 700 м³/год ефективно впорається зі всім зайвим у приміщенні площею до 18 м². Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а також з боків та з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщенні.
Сучасна витяжка
Фасад і корпус витяжки виготовлені з міцної сталі, покритої високоякісною порошковою фарбою, яка стійка до зовнішніх впливів та щоденного використання. Похила конструкція не лише підкреслює сучасний вигляд, а й забезпечує комфорт під час приготування. Лаконічний дизайн витяжки гармонійно доповнить як сучасний, так і класичний інтер’єр кухні.
Просте та надійне механічне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтеся режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW-154 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 59.6 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Потужність освітлення | 70 Вт |
- Ціна: 3 529,80 ₴











