SAMSUNG MG-23K3515AK
Експрес розморожування
Завдяки технології швидкого розморожування ви зможете підготувати найрізноманітніші продукти за надзвичайно короткий час. просто оберіть тип продукту, а мікрохвильовка самостійно підбере час та потужність, а отже ви отримаєте готові до приготування продукти за мінімальний проміжок часу.

CERAMIC INSIDE™
Спеціальне біокерамічне покриття дозволить вам максимально зменшити час котрий ви витрачаєте на догляд за мікрохвильовкою. Інститут Гогенштейна, що в Німеччині затвердив унікальні антибактеріальні властивості цього покриття, тож ви можете бути спокійними за безпечне приготування улюблених страв. До того ж біокерамічне покриття зберігає колір, не схильне до корозії та подряпин, тому залишається новим навіть за тривалого використання.

Смакуйте домашню їжу
Завдяки попередньо встановленим рецептам традиційних домашніх страв, ви зможете легко насолоджуватися знайомими смаками просто натиснувши потрібно позицію в меню.

Режим ECO
Режим ECO значно зменшує витрати електроенергії завдяки мінімальному рівню її споживання. Коли пристрій не використовується для приготування, він споживає лише невелику кількість енергії для підтримки роботи, що допомагає заощадити на комунальних платежах.

Позбудьтеся неприємних запахів
Функція дезодорації ефективно видаляє повітря з камери, тому сторонні запахи не встигають вбиратися. Завдяки цьому їжа залишається свіжою та зберігає свій натуральний аромат.

Характеристики
| Тип НВЧ |
|
||
| Об'єм камери |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Вихідна потужність мікрохвиль |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Рівнів потужності |
|
||
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Кількість грилів |
|
||
| Потужність гриля |
|
Особливості
| Режими |
|
||
| Додаткові особливості |
|
||
| Блокування від дітей | Так |
Фізичні характеристики
| Відкривання дверцят |
|
||
| Напрямок відкриття |
|
||
| Діаметр піддону |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 27,5 х 48,9 x 39,2 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32,6 х 55,2 x 42,3 см | ||
| Вага | 13 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 14,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1250 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | теновий |
- Ціна: 8 379 ₴












