
Плита газова Gorenje GGI 5C21 WF-B, 67л, гриль
21 857 ₴
17 856,80 ₴
- В наявності
- Код: 6437586
- +380 (95) 538-87-64
Gorenje GGI 5C21 WF-B

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Чавунні решітки ProGrids
Міцна, стабільна та довговічна опора

Форма HomeMade
Щоразу рівномірно пропечені страви

Плавне закривання
Достатньо легкого дотику


Чавунні решітки ProGrids
Міцна, стабільна та довговічна опора
Масивні та елегантні чавунні решітки ProGrids забезпечують виняткову стабільність, стійкість до високих температур і зручність під час приготування.

Форма HomeMade
Щоразу рівномірно пропечені страви
Духовки Gorenje добре відомі своєю інноваційною заокругленою формою камери, натхненною традиційними дров’яними печами. Тепер ця форма була вдосконалена — нова конструкція нагрівача та оптимальне розташування вентиляційних отворів забезпечують ще стабільнішу температуру в усій камері. Ваші страви більше ніколи не будуть пригорілими з одного боку чи сирими з іншого.


Плавне закривання
Достатньо легкого дотику
Лише легкий дотик — і дверцята плити закриваються плавно та безшумно.


SilverMatte
Надстійке, надгладке покриття
Якість емалі має ключове значення для роботи духовки. SilverMatte — це надзвичайно міцний і стійкий до екстремальних температур матеріал, вільний від мікропор. Він покриває внутрішні поверхні камери духовки та дек, створюючи ідеальну термоізоляцію та стерильність.


Шухляда для зберігання
Все під рукою
Зручна шухляда з великим об'ємом для зберігання дек для випікання та кухонного приладдя.


AquaClean
Просте очищення парою AquaClean
Просте очищення парою AquaClean значно полегшує очищення камери духовки. Просто налийте пів літра води на деко й увімкніть AquaClean після кожного випікання. Вже за 30 хвилин результат буде помітний на всіх внутрішніх поверхнях. Плями та жир розм’якшуються, і їх легко видалити.


Характеристики
| Тип плити |
|
||
| Тип керування |
|
||
| Дисплей |
|
||
| Таймер |
|
Варильна поверхня
| Тип варильної панелі |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
||
| Електропідпал |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Духова шафа
| Тип духової шафи |
|
||
| Об'єм духовки |
|
||
| Гриль |
|
||
| Рожен |
|
||
| Конвекція |
|
||
| Освітлення духовки |
|
||
| Кількість шибок в дверцятах |
|
||
| Тип очищення духової шафи |
|
||
| Напрямні |
|
||
| Місце для зберігання посуду |
|
||
| Електропідпал духовки |
|
||
| Газ-контроль духовки | Так | ||
| Особливості |
|
Фізичні характеристики
| Колір виробника |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59,4 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 95,2 х 57,6 х 69,5 см | ||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Вага | 42,2 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 45,4 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | газовий |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42.2 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Так |
| Об'єм духової шафи | 67 л |
| Тип гриля | газовий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
- Ціна: 17 856,80 ₴











