
Водонагрівач (бойлер) Quartz Noir 50 V, 50л, 2000 Вт
15 550 ₴
12 549,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98896952
- +380 (95) 538-87-64
Quartz Noir 50 V
Quartz Noir – це нове покоління накопичувальних водонагрівачів, де елегантний дизайн поєднується з розумними технологіями керування та підвищеною довговічністю. Лаконічний чорний корпус гармонійно доповнює сучасні інтер’єри, а плоска конструкція, універсальний монтаж і автоматичний розворот дисплея забезпечують максимальну зручність встановлення та використання. Надійний бак з екологічним склофарфоровим покриттям, посилений магнієвий анод і сучасні системи захисту роблять Quartz Noir ефективним, гігієнічним і економічним рішенням для щоденного комфорту.
Біо-склокерамічний внутрішній бак BIO
Енергонезалежна пам'ять
Сталевий зовнішній корпус
Універсальний монтаж: вертикальне або горизонтальне розміщення кожної моделі
Сенсорне керування з електронним контролем
Функція розумного контролю
Система самодіагностики
Характеристики
| Конструкція | |
|---|---|
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагріву | електричний |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Тип тена | закритий (сухий) |
| Об'єм | 50 л |
| Потужність | 2 кВт |
| Монтаж | |
| Установка | настінний |
| Положення при установці | вертикальне, горизонтальне |
| Підведення труб | нижній, лівий, правий |
| Параметри | |
| Особливості | захист від перегріву, термометр, з модулем wi-fi |
| Матеріал бака | сталь з біостеклофарфоровое покриттям |
| Макс. температура | 80 °C |
| Час нагріву | 1 год 26 хв. |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхГ) | 512x825x284 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 825 мм |
| Глибина | 284 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 12 549,80 ₴




